ANSAMBLILT TRAFFIC ON OODATA LIVE-PLAATI

Traffic

Ansambel Traffic on kümnenda sünnipäeva puhul otsustanud stuudiopillidelt tolmu maha pühkida ning salvestada sünnipäevale vääriline akustilises võtmes live-plaat.

Esitusele tulevad täiesti uued arranžeeringud nii kõigile varasemast tuntud hittidest kui ka paar verivärsket lugu.

Lisaks tavapärasele Trafficu koosseisule on laval veel 14 head sõpra-muusikut, kes ka varasemalt Trafficuga koos ühel või teisel moel lavalaudu jaganud. Seadete tegemise juures on abiks olnud Siim Aimla, lavale tulevad nii keelpillikvartett kui ka puhkpillide sektsioon.

“Tahame saabuva 10. sünnipäeva puhul endast jälje maha jätta ja mis oleks selleks parem, kui ühe kauamängiva salvestamine. Samas soovime seda teha ka veidi teistmoodi – nüüd lindistamegi terve albumi just sealsamas ETV Live salvestusel kõigi pealtvaatajate ees. Ma usun, et selle töö köögipoolt on nii lähedalt väga põnev vaadata,” arvas solist Silver Laas.

“Ka mulle tundub, et aeg on küps üheks uueks plaadiks. Oleme bändiga juba 10 aastat koos mänginud, sadu kontserte andnud ja selle aja sees avaldanud üle 15 singli. Tänaste bändimeeste esituses kõlavad lood hoopis küpsemalt, kui bändipoiste esituses, kes need lood kunagi sisse mängisid,” naerab kitarrist-laulukirjutaja Stig Rästa.

“Eelmine plaat ilmus juba neli aastat tagasi ja akustilist ega ka live-plaati pole me veel varem teinudki. Ma loodan kõiki meie fänne sellel salvestusel näha, lisaboonuseks veel ka ETV live, ” lisas Rästa.

“Varasematel albumitel on olnud lugusid, mis pole laiema publiku seas suurt tuntust kogunud, kuid mis on meile endile südamelähedasteks saanud. Nüüd olemegi välja valinud meie arvates parimad juba varem ilmunud lood ning lisanud sinna veel paar täiesti uut lugu, et uue albumiga end uuest küljest näidata,” ütles Laas.

Live-album salvestatakse ETV 1. stuudios 28. aprillil kl 19:00. Valmib ka ETV Live kontsertsalvestus. Pääsmed müügil Piletilevis.

1 vastus

  1. 1. juuni 2016 @ 15:51

    […] kirjutab sotsiaalmeedias: “Esiteks, meie uus live-album on saamas viimast lihvi ja läheb kohe-kohe tehasesse […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: