MARI JÜRJENS, RIHO SIBUL, VAIKO EPLIK ON KUUEKEELSED 14. – 28. APRILLIL EESTIMAA ERI PAIGUS

Kuuekeelsed

Juba homme alustavad oma teekonda Mari Jürjens, Riho Sibul ja Vaiko Eplik ehk Kuuekeelsed, et esitada omi ja laenatud laule 14. – 28. aprillil Eestimaa eri paigus.

Kolm erilist inimest, kolm korda kuus kitarrikeelt, kolm häält – see kõik saab üheks ühel laval omade ja laenatud lugude saatel.

Esimene neist on Mari Jürjens (Pokinen), kes võlunud omaloomingu ja siirusega Eesti publikut juba aastaid. Tema lavaline olek ning muusika on alati soe ja meeldejääv, nagu ka mõlemad siiani ilmunud albumid “22” ning “Maa saab taevani”.

Teine eriline muusik on legendaarne Riho Sibul, kes on nii meisterlik kitarrimängija kui ka unustamatu laulutämbriga esineja. Tema lood ning ansamblid on läbi aastate inimeste südameisse pugenud.

Viimane kolmest, kes kuuekeelse kitarri järele haarab ning end mugavalt ritta seab, on Eesti pop-rock maailma uuendaja Vaiko Eplik. Ta on avastaja, improviseerija, multiinstrumentalist, andnud välja paarkümmend kauamängivat heliplaati, produtseerinud muusikat ka teistele ja kirjutanud paar tuhat laulu.

Mari, Riho ja Vaiko loovad laulu ja kitarridega ainulaadse atmosfääri, mis poeb põue ja millest ei taha lahti lasta. See on kodune ja hea. See on aeg muusikaga koos sõprade ja lähedastega.

14. aprillil Rapla Kultuurikeskuses kell 19
15. aprillil Haapsalu Kultuurikeskuses kell 19
20. aprillil Kuressaare Linnateatris kell 19
24. aprillil Tallinnas, Kumu auditooriumis kell 17
26. aprillil Keila Kultuurikeskuses kell 19
28. aprillil Tartu Ülikooli aulas kell 19

Piletid Piletilevist ja Piletimaailmast ning tund enne algust kohapeal.

Tuuri tutvustav videoklipp Facebookis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.