I WEAR* EXPERIMENTI EESTI LAULU VÕISTLUSLUGU SAI KAKS PÕNEVAT REMIKSI

iwear2

Sel laupäeval Eesti Laulu teises poolfinaalis üles astuva I Wear* Experimenti (IWE) võistluslugu “Patience” on tänaseks saanud kaks uut ja põnevat töötlust.

I Wear* Experimenti lugu “Patience” on kõrva jäänud esimeses poolfinaalis osalenud Windy Beachi loo ühele autorile ULA-le, kes on töötluse nimetanud ULAkaks remiksiks. “Alati on põnev, kui üks poolfinalist teise poolfinalisti loost oma versiooni loob,” on IWE liikmed meelitatud.

Teise remiksi autor on Marcus Peak. “”Patience” meeldis mulle esimesest kuulamisest peale ning nõustusin remiksi looma ilma pikemalt mõtlemata. Loo originaal sisaldab palju salapärast ja ürgset energiat ning remiksi luues tahtsin seda sama energiat house võtmes välja tuua,” selgitas autor.

“Patience” kõlab sel laupäeval Eesti Laulu poolfinaalis neljandana. Eesti Laulu kõrval on I Wear* Experiment jõudnud ka Läti muusikaportaali bobe.me poolt korraldatud võistluse, mille eesmärgiks on leida Briti bändi Hurts Baltikumi kontsertidele külalisesineja, finaali, konkureerides veel kolme bändiga. Lõpliku valiku teevad Hurtsi liikmed.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.