CURLY STRINGS JA VILJANDI VIBES PANEVAD KEELED KÕLAMA UUES VIDEOS LOOLE “MIRAAŽ”

curly7

Curly Stringsi eelmisel aastal ilmunud EP’lt “Elumäng” pärinev lugu “Miraaž” filmiti akustilise live-sessioonina üles Viljandis bändi liikme Taavet Nilleri kodus. Suvine lüürika ja mõnus kodune õhkkond toovad soojust ja sära vahelduseks sombustele talveilmadele.

“Kutsusime Curly Stringsi Viljandi Vibesi sessioonile, sest nad on Eesti muusikaskeene absoluutne tipp ja lisaks nad on ju alguse saanud Viljandist. Nad on vaieldamatult üks parimaid live-bände Eestis,” põhjendas bändivalikut Viljandi Vibes kommunikatsioonijuht Siim Ammon. “Kuulsin seda lugu esimest korda suvel Seto folgil ja see jäi kohe meelde Taaveti vokaali ja unenäoliste laulusõnade pärast,” lisas projektijuht Linda Liis Eek.

Hoolimata bändi ülitihedast graafikust oli Curly Strings kiiresti nõus Viljandi Vibesi sessioonile tulema, sest “Meile meeldib kõik koos akustiliselt mängida, sest siis tuleb kõik korraga ja päriselt ja alati isemoodi välja,” ütles laulja Eeva Talsi. “Oleme ka varem mõnel sarnasel sessioonil osalenud ja mulle väga meeldib neid videosid vaadata. Me ootasime juba ammu Eestis sellist akustiliste sessioonide tegijat,” põhjendas koostööd Villu Talsi.

Viljandi Vibes on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite loodud akustiliste live-sessioonide kanal, mille eesmärk on tutvustada head uut Eesti muusikat ja põnevaid paiku Viljandis. Curly Strings on juba nende neljas avaldatud video ning ka edaspidi on tulemas videosid nii värsketele koosseisudele kui ka paljude lemmikuteks saanud artistidele. Viljandi Vibesi tegemisi saab jälgida Facebookis ja kodulehel.

Viljandi Vibes kogub veel nädala jagu hoogu, kaasa saab aidata Hooandjas!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.