EESTI PROGEMETALI BÄND EMPHASIS KIRJUTAS ALLA LEPINGU ITAALIA PLAADIFIRMAGA UNDERGROUND SYMPHONY

emphasis1

Eesti progemetali bänd Emphasis kirjutas alla lepingu Itaalia plaadifirmaga Underground Symphony oma esimese täispika albumi “Revival” väljaandmiseks.

Power ja sympho metalmuusikale orienteeritud leibel on koostööd teinud selliste bändidega nagu Labyrinth, Skylark, Powerquest, Shadow Of Steel, Cryonic Temple, White Skull, Doomsword ning Sabaton.

Digipak-formaadis plaadi ilmumine on planeeritud 15. aprilliks ning see koosneb 8 ingliskeelsest loost.

“Oleme uhked, et meie plaat on üdini “Made in Estonia”, sest selle kallal on töötanud peamiselt kohalikud tegijad. Lindistamisega ja miksimisega tegeles meie kitarrist Pavel Korotajev Kiviõlis asuvas helistuudios Stone Oil Studio. Pilte valmistas ette Tallinna fotograaf Lika Nakolyshkina, bukleti kujundamisega ja küljendamisega tegeles Darius Alas stuudiost Midiankai Arts. Isegi see meremaastiku pilt, mis kaunistab plaadi esikaant, on tehtud Stromka rannas,” räägivad bändi liikmed.

Plaat ilmub nii füüsilisel kujul kui ka digitaalselt.

Sümfo-proge-pauermetali kooslus Emphasis sünteesib klassikalisi harmooniaid, ekspressiivseid kitarrikäike, ainulaadseid rütme ja tundlikke meloodiakäike ooperidiiva Anna “Roxanna” Ganina võimsa vokaaliga. Viie tegutsemisaasta jooksul on bänd tuuritanud üle Eesti ja andnud kümneid kontserte ka väljaspool riigipiire – muuhulgas on sooritatud Baltikumi-Soome tuur koos põhjanaabrite dark-metal bändiga Teardown.

2013. aastal üllitati Suure Lombi ja idapiiri taga positiivseid arvustusi kogunud mini-album “Into Infinity” (2012) ning figureeriti looga “Hopeless” rahvusvahelisel “Ladies First” metalkogumikul.

emphasis2

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.