AGA SIIS… TÕUSIS JÜRI POOTSMANN RAADIOS ELMAR ESIMESEKS

Jüri Pootsmanni bänd

Varitses Jüri Pootsmann mis ta varitses, kuid oma seitsmendal tabelinädalal jõudis ta singliga “Aga siis” raadio Elmar Eesti lugude edetabeli tippu.

Pootsmanni esimene sinku, “Torm”, oli Elmari tabeli liider juuni keskpaigast juuli alguseni.

Kuna “Aga siis” on nüüd esimene, tähendab see seda, et Smilers lendas lauluga “Et sa teaks” teiseks. Kolmandaks tõusis Curly Stringsi “Muu ei loe”.

Peale 14 nädalat on tabelist lahkunud Grete Paia “Püüame droone”, samuti 11 nädalat esikümnes viibinud Karl-Erik Taukari “Segased lood”. Seega nüüd on kaheksa nädalaga tabeli veteraniks Maarja “Tulilinnud”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (26. detsember):

1 (2) [7] Jüri Pootsmann “Aga siis”
2 (1) [7] Smilers “Et sa teaks”
3 (5) [3] Curly Strings “Muu ei loe”
4 (3) [7] Ott Lepland “Hingesugulane”
5 (4) [8] Maarja “Tulilinnud”
6 (6) [5] Mikk Mäe “Meie aeg on käes”
7 (7) [2] Terminaator “Las tuiskab”
8 (9) [3] Põhja-Tallinn feat. Jaagup Kreem “Eiolemulolla”
9 UUS [1] Vesikas & Fofkin “Jõulueri”
10 UUS [1] Maarja “Nii sind ootan”

"Goodbye to Yesterday"Raadios Elmar kuulutati laupäeval välja ka “Elmari Aasta Laul 2015” võitja, milleks osutus Elina Borni ja Stig Rästa “Goodbye to Yesterday”.

Kui eelnevatel aastatel on Elmari aasta parima laulu võitja selgitanud välja raadiokuulajad (nende muusikapalade seast, mis on Eesti lugude edetabelis aasta jooksul vähemalt viiel korral esikohal olnud), siis seekord rahvaküsitlust ei toimunud ja tiitel anti loole, mis valitses tabelit kõige kauem – lausa 4 kuud. Tegu on esimese ingliskeelse lauluga, mis Elmari aastatabeli võitnud.

“Elmari Aasta Laul 2015” teisele positsioonile jõudis Grete Paia “Püüame droone” ning pronksikohta jagasid Jüri Pootsmanni “Torm” ja Smilersi “Et sa teaks”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.