MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMNE TIPUS JÄTKUVALT PÕHJA-TALLINN, TEISEKS TÕUSIS JANIKA SILLAMAA

Põhja-Tallinn

MuusikaPlaneedi lugejate koostatud värske TOP 10-ne edetabel jätkab räpipundi Põhja-Tallinn dirigeerimisel. Nende oktoobris välja lastud singel “Selgeks saab kõik”, mida on YouTube’i vahendusel kuulatud üle 41 000 korra, kogus lausa 31,48% häältest. Palju õnne!

Hõbemedalile tõusis 25%-lise toetusega Janika Sillamaa jõuline ballaad “Unes ma lendan”, mis pärit lavateosest “Lumekuninganna”.

Sellest laulust kirjutame nüüd ka pisut lähemalt. Nimelt võttis MuusikaPlaneet ühendust Janika mänedžeri Andrus Muugaga, et küsida loo võimaliku muusikavideo kohta ning sedagi, kas Sillamaalt võib lähiajal albumit oodata.

Lauljatari mänedžeri vastus: “Meil on mõlemal väga hea meel, et lool nii üllatavalt hästi läheb. Meie esialge hirm oli see, et see lugu läheb kõikide eurolugude vahel täiesti kaduma. Õnneks läks nii, et vaikselt ikka kogub tuure. Jah – loole on tulemas ka muusikavideo, aga enamus salvestusest ootab paraku lume saabumist. Loodame, et detsembri alguses on lumi seekord maas ja saame muusikavideo kiiremas tempos valmis ja üles. Albumi kohapealt esialgu meil kindlat plaani pole. Hetkel tegelemegi pikemat aega ideede faasis olevate lugude ja olemasolevate muusikali loomingu realiseerimisega. Kui aga lugusid koguneb, siis arvatavasti tuleb ka mõni kogumikplaat.”

Igaljuhul, jääme videot ootama ja usume, et küllap Janika Sillamaa peagi ka heliplaadi välja annab! 🙂

Tabeli parematega edasi minnes leiame auväärselt kolmandalt kohalt Ott Leplandi pala “Hingesugulane”. Mäletatavasti pidas Oti “Iga päev” meie tabelis vastu lausa 25 nädalat, nii et näis kuidas läheb uuel lool.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #27 (16. november):

1 (1) [3] Põhja-Tallinn “Selgeks saab kõik” (31.48% häältest)
2 (4) [2] Janika Sillamaa “Unes ma lendan” (25%)
3 UUS [1] Ott Lepland “Hingesugulane” (13.89%)
4 (3) [12] Merit Männiste “Jääingel” (8.33%)
5 UUS [1] Daniel Levi “That You Were Here” (7.41%)

6 UUS [1] HVNS “See on armastus” (4.63%)
7 (5) [6] Karl-Erik Taukar “Segased lood” (3.7%)
8-9 (2) [2] Evestus “Watch You Leave” (2.78%)
= UUS [1] Respekt “Su hing mu hinges” (2.78%)
10 UUS [1] Lauris Reiniks “Meid on kaks” (0%)

TOP 10-ne järgmise nädala hääletusse saavad – nagu ikka – edasi viis paremat. Neile hakkavad konkurentsi pakkuma viis uut tulijat:

  • Maarja “Tulilinnud”
  • Smilers “Et sa teaks”
  • Elisa Kolk “You Did It”
  • Jüri Pootsmann “Aga siis”
  • Liis Lemsalu “Breaking the Rules”

Tuletame meelde, et kui ühte lemmikut on raske valida, siis võib hääletada KAHE loo poolt. Aga kui kindel lemmik olemas, toeta ainult teda! 🙂 Kõiki laule saab kuulata lehe paremas servas olevas gallupis, mis avatud pühapäeva hilisõhtuni.

Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.