FILMIMUUSIKA SUURKONTSERT PANEB TALLINNA LAULUVÄLJAKUL KÕLAMA KUULSAD LOOD EESTI LAULJATE ESITUSES

Filmimuusika suurkontsert

5. septembril Tallinna Lauluväljakul toimuv “Filmimuusika suurkontsert” toob lavale armastatud Eesti staarid, kes esitavad sümfooniaorkestri saatel filmimuusika parimaid palu läbi aegade.

Kaks tundi kestev kontsert toob kuulajateni tuntud linateostes (“James Bond”, “Mission Impossible”, “Shrek”, “Batman”, “Star Trek” jt) kõlanud palu. Jüri-Ruut Kanguri dirigeeritava Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestri saatel astuvad lavale solistid Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, Gerli Padar, Ott Lepland ja Karl-Erik Taukar.

Tegemist on kogupere üritusega ning väravad avatakse juba kell 15. Kella kolmest seitsmeni on laulukaare tagusel platsil võimalik tutvuda Honda kõige uuemate toodetega. Väiksematele külastajatele on välja pandud jooksurattad, pisut suurematele aga esmatutvumiseks Honda krossitsiklid ja vastav rada.

Kella seitsmest õhtul on kõik külastajad oodatud laulukaare alla, kus võimsat muusikalist elamust aitavad saada ka ekraanidel jooksvad filmikaadrid, püro- ning valgushow.

Karl-Erik Taukari sõnul on koos orkestriga uut materjali esitada alati põnev: “Filmimuusika hulgas on palju tõelisi pärleid ning koos ekraanidelt näidatavate kaadritega on see kindlasti võimas vaatemäng. Vaid üheks korraks kokkupandud eriprojektid on alati meeldejäävad ja artisti jaoks pulssitõstev kogemus,” lisas Taukar.

Piletid, hinnaga 14 eurot on müügil Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.