SUPER HOT COSMOS BLUES BAND RÕÕMUSTAB FÄNNE VANALINNA PÄEVADEL

Super Hot Cosmos Blues Band

Tallinna vanalinna päevade tervisepäeva programmi lõpetab Super Hot Cosmos Blues Band (SHCBB).

Ülipika muusikalise sõnakombinatsiooniga SHCBB õigustab oma nime pea sajaprotsendiliselt, olles ühtaegu nii super kui hot ja ilmudes ootamatult välja maisest helikosmosest.

Tartus 2013. aasta uduses novembris alustanud SHCBB, koosseisus Janno Reim, Mati Sütt ja Ilja Sharapov, sai eestlasele üleöö tuntuks 2014. aasta Eesti Laulul laineid löönud looga “Maybe Maybe”. Järgnevad kuud tõid lisaks üle Eesti rändamisele ning pikkadele stuudiotundidele bändi live’i-ridadesse teise Reimi: Janno venna Erki.

Super Hot Cosmos Blues Band Aasta oodatuimaks debüüdiks tituleeritud SHCBB “Countdown to Jesus” jõudis poelettidele 2014. aasta novembris, täites kriitikute ja kuulajate ootused. Raadio 2 Aastahiti tabelis tõid lood “God is Good” ja “Maybe Maybe” koju positsioonid vastavalt 36 ja 12, samuti pälvisid nad R2 toimetuse lemmiku tiitli. Eesti Muusikaauhinnad 2015 galal oldi nominendid tervelt neljas kategoorias: aasta album, aasta ansambel, aasta debüütalbum ning aasta rokkalbum.

“Countdown to Jesus” on albumina suur sulam rokiajaloost oma veidramatel hetkedel, mille ilmekaks väljenduseks on lugu “Rebel Rebel”, kus loetletakse ette paljud SHCBB liikmeid mõjutanud isikud ja blenderdatakse kogu see seltskond jõulise tõmbega läbi kuulaja kõrvade.

SHCBB annab vanalinna päevadel kontserdi 2. juunil kell 21:00 (Raekoja platsil).

XXXIV Tallinna Vanalinna Päevad toimuvad 30. maist 6. juunini ning koonduvad juhtlause “Meistrid läbi sajandite” alla.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.