ETV “RINGVAATES” ESITLETI OTT LEPLANDI VÄRSKET SINGLIT “IGA PÄEV”

Ott Lepland

ETV “Ringvaates” olid täna külas Ott Lepland (27) ja Kaspar Kalluste (27), kes rääkisid põgusalt Oti paari nädala pärast ilmuvast plaadist “Siinpoolne” ja esitasid saate lõpus esmakordselt värsket, suvist ning rõõmsameelset singlit “Iga päev”.

Trummar ja plaadi kaasprodutsent Kaspar Kalluste rääkis: “Kui me hakkasime seda plaati tegema, siis meil tekkis esimest korda valik – saime midagi välja jätta ja valida plaadile just need parimad lood.”

Ott Lepland lisas, et laulude loomisel ei saa mõelda sellele, kuidas publikule meeldida, vaid tuleb teha seda, millesse ise usud: “Kui sa ise usud sellesse, siis usub ka publik”.

Lepland kirjutas vahetult peale esinemist “Ringvaates” MuusikaPlaneedile, et kindlasti saab hiljemalt homme laulu juba ka YouTube’ist kuulata. “Loo autorid on – viis: Ott Lepland ja sõnad Aapo Ilves. Homsest on “Ringvaates” olnud esitus täies pikkuses saadaval ka “Ringvaate” FB [Facebook’i] lehel,” märkis laulja.

Oti eelmist singlit, jaanuari keskel avaldatud “Ajaga võidu” oli täna kella 20:45 seisuga YouTube’ist kuulatud pea 63 000 korda.

Kaspar Kalluste

Ott Lepland

1 vastus

  1. 5. mai 2015 @ 11:52

    […] Full House Agency laadis täna veidi enne keskpäeva YouTube’i üles Ott Leplandi singli “Iga päev”, mida laulja esitles esmaspäeva õhtul ETV “Ringvaates”. […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: