ELINA BORNI DEBÜÜTPLAAT VÕIB ILMUDA JUBA MAI KESKEL?

Elina Born

Stig Rästa (35) ütles ETV “Ringvaatele”, et pärast võitu Eesti Laulu konkursil seadsid nad Elina Borniga (20) eesmärgiks saada lauljatari debüütplaat Eurovisiooniks valmis.

“Seda plaati oleme me juba aastaid teinud,” rääkis Stig. “Selliselt, et lood saavad vaikselt valmis ja on ideed, aga umbes poolteist kuud tagasi otsustasime, et nüüd lõpuks teeme ära. Meil on kogunenud palju demosid Elina jaoks ja on sõnu kirjutatud, oleme vaeva näinud.”

“Ma arvan, et sellest tuleb üks läbi aegade parimaid Eesti popp-plaate!” ütles Stig.

“Üks väga oluline aspekt selle plaadi juures on see, et seda saavad kuulata nii väiksemad kui ka suuremad inimesed,” arvas Elina.

Stig Rästa ja Elina Born

Elina Born ja Stig RästaEurovisioonist rääkides selgus, et Eesti esinemise ajal telepilt mustvalgeks ei jää (nagu see oli “Goodbye to Yesterday” esituse ajal Eesti Laulul).

Eesti Laulu pearežissööri Rene Vilbre sõnul on “loo lõpp muutunud vähe, aga väga võimsalt”.

Stig mainis, et tema sõidab lauluvõistlusele Austriasse mitte Eestist vaid hoopis Türgist.

“Ma lähen neljapäeval (7. mail) Türki, kus meil on Trafficuga kaks esinemist ja sealt edasi 10-ndal Viini,” paljastas Rästa. “Meil on 10-nda päeval veel üks kontsert Ankaras ja siis on mitu-mitusada kilomeetrit vaja jõuda Istambuli ja sealt lennuki peale.”

Eesti esimene proov Eurovisiooni laval toimub 11. mai õhtul.

“Goodbye to Yesterday” kõlab lauluvõistluse esimeses poolfinaalis 19. mail.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.