VIIS KODUMAIST HITIHOIATUST

Shanon

Paari viimase päeva jooksul on ilmunud värsked singlid kodumaistelt superstaaridelt Koit Toome ja Karl-Erik Taukar. Kindlasti asuvad nende lood peagi raadiotabeleid vallutama. Kuid kellelt on veel lähiajal uusi laule oodata?

OTT LEPLAND

Oti värske singel peaks ilmuma veel selle kuu jooksul ja see pärineb mai lõpus müügile jõudvalt albumilt.

Oma eelmist singlit “Ajaga võidu” esitles Lepland jaanuari keskel Eesti Muusikaauhindade galal ning see jõudis raadios Uuno esikohale, raadios Tre teisele, Elmaris kolmandale ja Sky Plusis 17. positsioonile. Kuulamisi YouTube’is: pea 59 000.

SHANON

Shanoni solist Taavi Immato kirjutas 6. märtsil MuusikaPlaneedile, et bänd tegeleb aktiivselt uue looga ja nad lubavad kuulajatele midagi väga teistsugust.

Sama kuu lõpus ilmus soolosingel ansambli esimeselt solistilt Freddy Tomingaselt, pealkirjaga “Pimestatud”.

Shanoni eelmise hittloo, eelmise aasta juunis avaldatud “Varbad liivas” muusikavideot on YouTube’ist tänaseks vaadatud-kuulatud pea 823 000 korda.

TANJA

Kui eelmisel aastal samal ajal vallutas raadiojaamade playliste Tanja “Amazing”, siis õige pea peaks lauljatar andma välja uue singli, millele tuleb ka muusikavideo. Nimelt sõitis Tanja märtsi alguses kaheks nädalaks Taisse, kus klipp üles võeti.

Sügiseks uut plaati lubava lauljatari eelmise singli “Külmunud maa” ilmumisest möödub nädala pärast viis kuud. Kuulamisi YouTube’is: üle 102 000.

PÕHJA-TALLINN

Ansamblist Põhja-Tallinn kuuleme sel aastal ilmselt palju, sest lisaks sellele, et pundil ilmub hiljemalt sügisel uus album (mis pidi algselt lettidele jõudma juba 2014.a. lõpus), töötab oma sooloplaadi kallal ka bändi lauljatar Kerli Kivilaan, kes loodab viisiketta samuti 2015. aasta jooksul müügile paisata. Neiu esimene soolosingel “Mõõnast tõusuni” ilmus veebruaris.

Põhja-Tallinna uut laulu kuuleme mais. Eelmise hiti “Me saame hakkama” videot on uudistanud üle 434 000 silmapaari.

SUPERNOVA

Kas siit tuleb telesaate “Reporter” uus suvehitt? Igaljuhul ansamblit Supernova teavad paljud ilmselt just tänu sellele saatele, kuna nende laulud “Tõstan näpu” ja “Sinine motoroller” on olnud “Reporteri” tunnusmuusikaks ja pala “Kuu” krimisarja “Kelgukoerad” tunnusmuusikaks.

Uue loo “Pall on minu väravas” akustilist versiooni esitatakse juba homme, 23. aprillil raadio Sky Plus hommikuprogrammis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.