SÕPRUSE PUIESTEE ESITLEB ROCK CAFES UUT PLAATI

Sõpruse Puiestee

Laupäeval, 29. novembril, annab Rock Cafes kontserdi Sõpruse Puiestee. Kontsert tähistab bändi viienda stuudioalbumi “Mõistlikult ja mugavalt” ilmumist.

Sõpruse Puiestee alustas tegevust 2002. aastal Tallinnas, luues esialgu pigem kerget elektroonilist muusikat, kuid aja jooksul lisandusid ka “klassikalised” pillid. Esimene album “Mustale merele” ilmus aastal 2003 ning sai äärmiselt sooja vastuvõtu osaliseks. Tänaseks on bänd valmis saanud järjekorras juba viienda stuudioalbumi “Mõistlikult ja mugavalt” ning esitleb seda laupäeval Rock Cafes.

“Uus album “Mõistlikult ja mugavalt” on ülevaade Sõpruse Puiestee viimase paari aasta loomingust ning on tugeva kallakuga “vintage” rocki suunas. Samas on sõnum tänapäevane ja tahtmatult mõjutatud viimasel aastal välja ujunud probleemidest, mis puudutavad Eestit ja ka kogu maailma. Helipildis on kohati esindatud palju 70-ndate hipirockile iseloomulikku nagu Hammond orelid, karvased fuzz kitarrid, ulguv saksofon jne. Plaadil on tegelikult veel palju erineva karakteriga üllatusi ning ei puudu ka tõsisema sõnumiga sünt-pop, mis on olnud Sõpruse Puiestee üks peamisi kaubamärke. Materjal on produtseeritud Kaupo Kaldmäe poolt ning masterdatud Soomes. Album ilmub aasta lõpus ka vinüülina,” räägib albumist bändi solist Allan Vainola.

Sõpruse Puiestee astub Rock Cafes lavale 29. novembri õhtul, külalisesinejana annab kontserdi ka White Sparks. Piletid hinnaga alates €8 on müügil Piletilevis.

Siin on nende värske kauamängiva singel “Sadam”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.