KAKS UUT EESTI MUUSIKAVIDEOT

Videod

Viimastel päevadel on YouTube’i jõudnud nii mõningi kodumaine muusikavideo ning oleme püüdnud neid jõudumööda ka teieni tuua. Siin on kaks järgmist.

  • Video #1: RD feat. Katrin Ruuse “Tell Me”

Katrin Ruuse, kes on osalenud ka saates “Eesti otsib superstaari” ning muusik Ardi Kaljuvee, said valmis rütmika tantsuloo “Tell Me”, mille video filmiti Rhodosel, Kreekas.

Loo produtsendiks on Lenny LaVida aka Lauri Lembinen, kes iseloomustab värsket singlit järgmiselt: “Lugu tundus juba esimese instrumentaaldemo faasis selline, et jääkski kuulama ning kui vokaal salvestatud sai, tuli tõelist elu veelgi juurde. Olen tulemusega igati rahul ning tunnen rõõmu, et sain selles projektis käed külge panna.”

Loo sõnade ja viisi kaasautor Katrin Ruuse tunnistab, et lugu sündis eksperimenteerimise käigus. “Laul “Tell Me” räägib keerulistest suhetest, seda on tegelikult raske iseloomustada. Eks see olegi tihtipeale nii, et laulda on kergem kui rääkida, ehk siis las lugu iseloomustab ennast ise.”

Teine uus kodumaine muusikaklipp on pärit 2010. aastal Pärnus moodustatud hip-hoprühmituselt Extinction Plaza.

“Mai Alley” on nende teine singel valmimist ootavalt plaadilt. Esimene laul, “Buffalo”, jõudis augustis ETV2 edetabelisaates Eesti TOP 7 neljandale kohale.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.