RENATE VALMISTAB ETTE UUT ALBUMIT

RenatePärast tihedat suveaega valmistab Renate ette oma uut albumit ning paljudele üllatuseks on lauljatari käe all valmimas ka luulekogu.

“Luulekogu on justkui rahulikum, hoopis teistsugune projekt. Väljendada saan ennast mõlema kaudu, aga muusika on alati mu hinges olnud, luulekogu samas midagi uut ja põnevat. Mõlemad on väga olulised,” rääkis lauljatar portaalile Menu.

Suure osa ajast veedab Renate stuudios, et uue albumi laule salvestada. “Hetkel kõige põnevam projekt on kindlasti mu järgmine singel, mille tahan oktoobris välja anda koos muusikavideoga, mida viimastel päevadel filminud oleme,” rääkis ta.

Uus album kannab nime “Teekond Hingeni” ning see ilmub juba järgmise aasta alguses. “”Teekond Hingeni” saab olema paljuski vastus küsimustele mu enda sees. See album võtab justkui kokku minu kasvamise viimase pooleteise aasta jooksul ning paljud elutõed, mida olen enda jaoks avastanud ja kandnud need oma lauludesse. Kindlasti see avastamine jätkub,” paljastas Renate.

“Teekond Hingeni” on Renate kolmas album, oma esimese kauamängiva “Sahtlissekirjutatu” andis Renate välja välja 2011. aastal.

“Kuna olen inimesena palju vaimselt kasvanud ning maailma hakanud vaatama uute nurkade alt, siis on see kandunud edasi ka minu loomingusse. Kindlasti olen muutunud oluliselt kriitilisemaks enda ning oma loomingu suhtes,” rääkis Renate, kuidas tema muusika aja jooksul muutunud on.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.