ANSAMBLI WÜRFFEL UUS LAULJA ON ROSANNA LINTS!

Würffel

Marvi Vallaste (30) ja ansambel Würffel on lõpetanud koostöö, bänd avaldas uue laulja Rosanna Lintsiga (19) singli “Shake It Out”.

Peale seda kui Würffel oli välja andnud oma debüüt-EP “Overnight”, otsustasid bändiliikmed Kaspar Kalluste, Tarvi Kull ja Marvi Vallaste, et eesmärgid ja huvid edasise koostöö suhtes on erinevad ning otsustasid koostöö lõpetada. Marvi võtab mõneks ajaks tempo maha, naudib emarolli ja Würffel jätkab uue lauljaga ning uue singliga.

“Saan juulikuus emaks. Kuna antud olukorras on meie huvid ja võimalused seoses Würffli edasise käekäiguga erinevad, siis otsustasime koostöö lõpetada,” teatas Marvi Vallaste portaalile Publik ja kinnitas, et ei plaani peale lapse sündi muusikast eemale jääda, vaid naaseb lavalaudadele juba sügisest.

“Jätkan oma teisi projekte kindlasti sügisel,” lisas Marvi. “Mul on hea meel, et meil on palju toetajaid, et oleme valmis teinud toreda video ja välja andnud nelja looga EP. Keskendun nüüd mõneks ajaks oma peagi sündivale lapsele ja naudin vahelduseks kodusemat elu,” märkis lauljatar.

Würffel esineb uues kuues 12. juulil Red Bull Tourbus laval, Õllesummeril.

1 vastus

  1. 27. juuni 2014 @ 17:38

    […] aastat tegutsenud ansambel Würffel, kes andis hiljuti välja EP ning teatas lauljatari vahetusest, oli hommikul külas […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: