VALLATUD VESTID ANDSID VÄLJA SUVESINGLI “VÄRVID”

Vallatud Vestid

Vallatud Vestid ehk Ott Lepland (27), Tanel Padar (33) ja Jalmar Vabarna (27) on andnud välja kolmanda singli. Seekord on tegemist kerge ja mõnusa suvelauluga, mil nimeks “Värvid”.

“Seda oleme varem ka öelnud, et tegelikult eksperimentaalse ning pigem ühekordse projektina mõeldud ettevõtmine on saanud tiibadesse erakordselt suure tuule, mida tõestavad jätkuv publikuhuvi, kaks täispikka albumit ning nüüd järjekordne täiesti uus lugu,” selgitas uue singli muusika autor ja bändi liige Tanel Padar.

“”Värvid” on suvelugu, millele kirjutas väga suvised ja muhedad sõnad Jaan Pehk ning kus kohtuvad meri, päike, vikekaar, suvine kerge vihm ja muu, mis suve juurde kuulub,” lisas Ott Lepland, kes loodab, et uus lugu on mõnusaks vahelduseks teistele suvistele hittidele, mis algavad ei tea kus ning lõppevad ei tea millal.

Vallatuid Veste ootab ees tegus ja töökas suvi. Jalmar Vabarna sõnul näitasid möödunud nädalavahetusel kaks välja müüdud kontserti Käsmus, et Vestid on rahval n-ö seljas. Järgmine võimalus ansamblit kuulata on juba jaanilaupäeva õhtul Nõmme Spordikeskuses.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.