KOHE-KOHE SAAB OSTA JAREK KASARI UUT PLAATI

Jarek KasarRäppar Chalice ehk Jarek Kasar postitas täna Facebooki järgmised read (lisatud muutmata kujul):

“tsau s6ber, mis teed? ise teen veidsa promo, sest viisin hommikul uued plaadid viru laseringi ja 6htul saab topsist kah (soo 15). esmasp2evast ka mujal (apollos,rahva raamatus, biitmees ja kus iganes) homme laksin mingi j2rjekordse plaati tutvustava rahvalikuma loo soundcloudi yles, vist “kalamaja naised” noh ja nii see elukene veereb, noot noodi haaval.”

Jutt käib siis Jareku plaadist “Liiga palju viiuleid”, millel peal kümme laulu, sealhulgas juba avaldatud singlid “Purjus” ja “Tühi kleit”.

Hip-hopisõpradele meeldetuletuseks veel niipalju, et täna kell 21 mängitakse Raadio 2 saates “Programm” Metsakutsu uut lugu “Karikad”.

“Garanteerin, et see väga kaasaaegse minekuga lugu ajab KÕIK truehead räpimehed tagajalgadele,” kribas Metsakutsu enda FB lehel. “Loo inspiratsioon pärineb paari kuu tagusest ajast, kui ma Eesti Muusikaauhinnad 2013 Hip-Hop/Rap/RnB kategoorias tühja pihu ja tatise ninaga jäin. Üritusele eelnenud mölin ja frustratsioon paisus minu parema käe rusikasse ja plahvatas paberile. Käisin läbi kõik oma sügavad hingesopid ja kanalisatsiooni nurgatagused. Otsisin ajendeid, analüüsisin tulemust ja leidsin vastused. Au kõige bängivama biidi eest 2014 aasta kodumaises hiphopis kuulub Paul Ojale ja loo internatsionaalse kõla eest vastutab Dj Critikal. Eepilise, külmavärinaid tekitava refrääni laulab Tõnn Tobreluts. Oodake ja kuulake, kuidas see mees laulda oskab.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.