DANIEL LEVI KOSTITAB TASUTA MUUSIKAGA

Daniel Levi30. mail esitles Daniel Levi Nukuteatris omanimelist debüütalbumit ning pakub seda nüüd fännidele ka tasuta kuulamiseks.

Daniel Levi on uus Eesti pop-rock ansambel, kes oma detsembris välja antud singliga “Silent Streets” kiirelt populaarsust kogus ning nüüd hooandjate abiga oma esimest albumit esitles.

Album on alates tänasest kõigile tasuta kättesaadav ning seda on võimalik alla laadida SIIT.

“Väga paljud inimesed on selle albumi valmimiseks juba oma toetust andnud nii rahaliselt kui oma aja ning oskustega. Ma ei näe põhjust, miks inimesed selle eest veel uuesti maksma peaksid. Pealegi rõõmustab meid, kui meie muusika vabalt võimalikult paljude inimesteni saab jõuda,” selgitas Daniel.

Kuigi Eestis veel vähetuntud, on Daniel Levi muusika juba kõrva jäänud nii mõnelegi siinsele muusikaarmastajale. Näiteks oli üheks hooandjaks ka ettevõtja ja režissöör Peeter Rebane, kes aitab ka Daniel Levi uue muusikavideo filmimisel.

“Kuulasin Danieli esimest lugu “Silent Streets” jõulude paiku ja olin esimest hetkest lummatud. Danieli muusikas ja esituses on tugev positiivne energia mis haaras kohe kaasa ning jäi tükiks ajaks meelde. Usun südamest, et Danielil on oma nägemus ja ehedus ning tänu sellele jõuab tema muusika tulevikus maailma vallutada,” rääkis Rebane.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.