REFFILLER TÕI MUUSIKAVIDEOS “ELUVÄRVID” EKRAANILE KÜMME AASTAT BÄNDILAAGRITE EHEDAT ENERGIAT
Kodumaine ansambel reffiller rõõmustab muusikasõpru uue muusikavideoga loole “Eluvärvid”. Emotsionaalne ja nostalgiline, ent samal ajal energiline video mõjub kui ajakapsel, mis võtab kokku bändi kireva teekonna.
Muusikavideos on põimitud tänavu filmitud kaadrid ning bändilaagrites viimase kümne aasta jooksul jäädvustatud ülesvõtted. Nii avaneb aus ja ehe pilk ansambli siseellu, kus kohtuvad möödunud aastate vahetu energia ja tänapäevane visuaalne lihv.
Kümme aastat mälestusi, higi, naeru ja ehedat muusikat ühes võimsas visuaalses plahvatuses! “Eluvärvid” on emotsionaalne heliriba ja eluline ajakapsel, mis tuletab meelde: iga bändi teekonna taga peitub terve palett erinevaid värve. reffiller toob ekraanile bändilaagrite kaootilise võlu ja tänavuste võtete värskuse, luues terviku, mis ei jäta kedagi külmaks ning paneb jala kaasa tatsuma.
Muusikavideo meeskond:
- Operaator: Andero Kalju
- Monteerija: Lauri Rahusoo
- Kujundus: Lauri Rahusoo
