Nervis (promofoto)
Tartust pärit bänd Nervis andis välja värske singli “Algas nagu ikka” – loo, mis räägib suhte alguse õrnast ja kõike muutvast hetkest. Laul räägib sellest, kuidas täiesti juhuslik pilk, üks tagasihoidlik lause ja ootamatu kohtumine võivad panna südame põksuma ja keerata kogu senise maailma pea peale.
“See on lugu, mida paljud on oma elus tundnud – see hetk enne suhet, kus pole veel vastuseid ega kindlust, kuid on see seletamatu tõmme,” kirjeldas Nervise solist. “Me tahtsime kirjeldada seda esimest tõmmet, kus reaalsus kaob hetkeks ära ja alles jääb vaid soov temaga kahekesi kuhugi kaduda. Ma arvan, et seda tunnet on kõik kogenud.”
Muusikaliselt jätkab Nervis oma joont – melodramaatiline ja romantiline rock, milles on tunda nii gooti-romantikat kui ka pehmeid poptoone. Ja muidugi kõike seda puhtas eesti keeles!
“Algas nagu ikka” ilmus 07.11 ja jõudis kõikidesse voogedastustesse, sh Spotify, Apple Music ja YouTube.
Koosseis:
Andres Leima – vokaal
Ragnar Viks – kitarr
Ralf Erik Kollom – trummid
Hindrek Reiman – bass
Nervis viljeleb omanäolist segu sweet rock’ist, tumeda rock’i ja metal’i sugemetega. Nende helimaailm tasakaalustab valguse ja varju, ühendades raskemad saundid pehmemate, meloodiliste kihtidega.
👍