Andreas (foto: Ako Lehemets)
11. oktoobril astub Alexela Kontserdimajas lavale maailmakuulus laulja ja helilooja Matteo Bocelli, kelle kontserdi avab andekas Eesti artist Andreas Poom.
Andreas on 22-aastane laulja ja laulukirjutaja, kes on tegelenud muusikaga alates 12. eluaastast. Tänaseks on ta välja andnud mitmeid singleid ja EP-sid, esinenud Eesti suurimatel lavadel ning teinud koostööd mitmete tunnustatud artistidega, nagu Jüri Pootsmann ja Eleryn Tiit. Laiema avalikkuse ette jõudis Andreas Eesti Laul 2023 konkursil looga “Why Do You Love Me”, millega saavutas finaalis kaheksanda koha. 2021. aastal sõlmis ta lepingu rahvusvahelise kirjastusfirmaga Elements Music.
Andreas on tuntud oma kitarripõhiste, siiraste ja südamlike lugude poolest, millel on tema jaoks isiklik tähendus. Värskelt muusikaproduktsiooni õpingud lõpetanuna keskendub ta nüüd veelgi enam oma loomingulisele iseseisvusele ja helikeele arendamisele.
“Suur rõõm on soojendada lava nii andekale ja mainekale artistile! Arvan, et meie stiilid klapivad omavahel hästi ja tuleb õhtu täis südamlikku ning hingetoitvat muusikat,” sõnas Andreas.
Matteo Bocelli kontsert toimub 11. oktoobril Alexela Kontserdimajas, pakkudes publikule unustamatut õhtut, kus maailma tasemel muusikaline elegants kohtub ehtsa itaalia karismaga.
Laupäeval avatakse Alexela Kontserdimaja uksed kell 18.00, kell 19.00 alustab oma sooja ja südamliku etteastega Andreas Poom. Kell 20.00 astub lavale maailmakuulus Matteo Bocelli, pakkudes publikule unustamatut muusikalist elamust. Kontsert lõpeb orienteeruvalt kell 21.45.
Pääsmed on müügil Piletilevis.

Andreas Poom minu Nimi on Kädi ja ma olen su lemmik fänn ja ma tahan et sa tuled siia Tartu Laste Turvakodusse ma tahan sind näha päris elus.
Tere palun ütelge Andreas Poomile, et tema tuleks siia, et Kädi tahab sind näha ja talley meeldivad väga sinu laulud tere Andreas Poom minu nimi on Kädi ja olen 14.aastane ja mulle meeldivad väga su laulud ma ei tea mitu su inglise keelset laulu ma tean et sul on üks eesti keelset lugu mille pealkiri on kõik mis teen ma tahan väga lauljaks saada nagu sina ja ma tahan ka kitarri õppida kas sa aitaksid mind lauljaks saamisega kas sa aitad kui sa näed seda kirja siis kirjuta mulle muusikaplaneeti ja siis ma San vaadata ma armastan sind väga ja pane minu kirjale ka like ehk eesti keeles meeldib ja ma olen su fänn.
Andrea’s ma olen sind näinud ka kahes laulusaates telekas üks on me Armastame eestit ja teine on eesti laul.
Palun andreas poom.
Tere anonüümne mini nimi on Kädi ja ma tahan Andreas poomi näha ja talt küsida autogrammi.
Palun ütelge Andreas poomi number.
Palun