Liis Lemsalu ja STEFAN (foto: Shmuphoto)
Laupäeval läks raadios Elmar eetrisse Eesti lugude edetabeli selle hooaja viimane saade, mille suvepuhkus kestab augusti esimese nädalavahetuseni. Värske pingerivi liidrikoht kuulub teist korda järjest Liis Lemsalu (32) ja STEFANi (27) duetile “JACKPOT”.
Tabeli kõige magusamal positsioonil asuvale koostööle “JACKPOT” järgneb Koit Toome (46) isiklik ja armastusest inspireeritud singel “Vaid eemalt” ning pronksmedali omanik on 1992. aastal tegevust alustanud ansambli 2 Quick Start hiljuti repertuaari lisatud laul “Kui sul on keegi uus”.
Esikümnesse jõudsid ka kaks uustulnukat – Uku Suviste (43) suvine hitt “Vaata mulle silma” platseerus üheksandaks ja Ott Leplandi (38) aktuaalne singel “Mõistatus”, mis jutustab sellest, kuidas mõni inimene võib aastatepikkusest sõprusest hoolimata jääda igaveseks lahendamata mõistatuseks – eriti siis, kui sisemas on elanud lootus millekski enamaks, alustab 10. platsilt. Seetõttu pidid tabelist lahkuma Getter Jaani (32) tagasitulekusingel “Vajan hingata” ning pop-rocki laulja ja laulukirjutaja Marta Pikani (31) esitatud “Kui mitte nüüd”.
Kuula Elmari #1 lugu “JACKPOT” ning seejärel tutvu kogu esikümnega:
Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (28. juuni):
1 (1) [5] Liis Lemsalu x STEFAN “JACKPOT”
2 (4) [5] Koit Toome “Vaid eemalt”
3 (2) [10] 2 Quick Start “Kui sul on keegi uus”
4 (5) [4] Karl-Erik Taukar “Hooletu”
5 (7) [4] nublu & Vaiko Eplik “LAUSU TÕTT”
6 (10) [2] SHANON feat. Grete Paia “Polaroid”
7 (3) [13] Stig Rästa “Jõud on sees”
8 (6) [6] Carlos Ukareda “nagu eile”
9 UUS [1] Uku Suviste “Vaata mulle silma”
10 UUS [1] Ott Lepland “Mõistatus”
Sulgudes laulu positsioon eelmisel nädalal, seejärel on märgitud tabelinädalate arv
Edetabeli hääletus toimub raadio Elmar kodulehel.