Tanel Vaikjärv (pressifoto)
Tanel Vaikjärv on taas valmis lööma muusikamaailmas tormi oma uue singliga “kuuvalgel”. Lugu sai kirjutatud kaks aastat tagasi ja jäi teiste demode alla peitu. Olles taasavastanud selle, otsustas Tanel, et nüüd on õige aeg see välja lasta.
See kaasahaarav lugu toob kuulajateni optimismi ning lootuse. Laul räägib isiklikust avastusretkest ja unistuste jagamisest. “kuuvalgel” sümboliseerib siin romantilist ja salapärast atmosfääri, kus armastus ja seiklus põimuvad.
Taneli sõnul võiks “kuuvalgel” istuda mõne Karl-Erik Taukari looga samal õrrel. Seega loodab ta, et varsti kuulevad inimesed teda kas juba raadiojaamadest või kaubanduskeskustest.
Kui parasjagu raadiot ei kuula või poes ei ole, siis on võimalik kuulata uut singlit Spotifyst või YouTube’ist kuhu ilmus ka sõnadevideo: