reket (foto: Rauno Liivand)
2023. aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta hiphop/räppartisti tiitliga pärjatud reket esitleb kontsertklubis D3 oma verivärsket raamatut “Eeden”.
reket on eesti artist, kes on muusikavaldkonnas tegutsenud rohkem aastaid kui kahe käe sõrmedelt kokku lugeda saab. Mees nagu orkester ehk teisisõnu räppar, luuletaja ja laulukirjutaja. Kõik sai alguse albumist “Kajapark” kuni 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel pälvis ta Aasta hip-hop/räppartist tiitli ja seda juba oma kuuenda albumiga “Palun puhka”. Tema eelviimane singel “Panama paberid” oli 2 nädalat järjest Eesti raadiote enimmängitud laul, lugu “Eeden” sai endale aga nimekaimust raamatu.
Kokku 224 lehekülge, kauni trükiga, kõvade kaantega, mitmevärviline luule- ja lauluteksti raamat “Eeden” ilmus 16. novembril. “”Eeden” hõlmab endas kuskil 24 aasta jagu analüüse elu, inimeste ja armastuse üle. Tekstide loomiskuupäevi ma enam naljalt ei mäleta, mistõttu võime võtta teadmiseks, et ju nad mingil hetkel enne albumitel avaldamist kirja pandi,” lausus reket.
Raamatule järgneb 9. detsembril kontsert, kus kõlamas just need lood, mille tekstidest sai kokku “Eeden” ehk valitud lood lähedastest, võõrastest, autorist endast. Peegelpildis.
AJAKAVA:
- Uksed 20.30
- reket 22.00
- Järelpidu “I Loved the 00’s” 23.00
Liitu sündmusega Facebookis, piletid on saadaval Ticketeris.
Lisainfo:
Kontsert on vanusepiiranguta.
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.