
reket, Liis Lemsalu, kohver (foto: Jörgen Paabu)
Kui nädal tagasi napsas Eesti raadiojaamade mängitumate laulude esikümnes parima kodumaise loo tiitli mõminaräppari nublu esitatud “ära ärata”, siis nüüd kuulub see au taas Liis Lemsalu, reketi ja kohvri koostööle “PAUS”.
Liis Lemsalu, reketi ja kohvri singlilt “PAUS” on kodumaised raadiojaamad mänginud kuuenda koha vääriliselt. 30. märtsil avaldatud laulu on praeguseks Spotifyst kuulatud üle 524 000 korra ja selle muusikavideot vaadatud YouTube’ist ca 654 000 korda. Loo üks esitajatest – reket – andis 28. juulil välja oma uue duubelsingli “Panama paberid” / “Eeden”.
Kohalikest lauludest leiame meie raadiotabelist veel ka villemdrillemi uusversiooni Genialistide ja Lea Dali Lioni 2003. aastal välja tulnud loost “leekiv armastus” (#9) ning kümnendalt positsioonilt vaatab vastu nublu lugu “ära ärata”, mis on nädalaga andnud käest neli kohta.
Mängituimaks singliks kerkis “Makeba”, mille esitajaks on prantsuse laulja-laulukirjutaja Jain. Lugu ilmus juba aastal 2015, kuid on tänavu saanud rahvusvaheliseks hitiks tänu platvormil TikTok saavutatud edule.
Kuula meie parimat singlit “PAUS” ning seejärel tutvu kogu edetabeliga:
Eesti raadiojaamade TOP 10 (4. august):
1 (3) Jain “Makeba”
2 (1) Calvin Harris, Ellie Goulding “Miracle”
3 (5) David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray “Baby Don’t Hurt Me”
4 (8) FAST BOY & Topic “Forget You”
5 (10) Dua Lipa “Dance The Night”
6 (9) Liis Lemsalu x reket x kohver “PAUS”
7 (4) FIFTY FIFTY “Cupid”
8 UUS Lost Frequencies “The Feeling”
9 UUS villemdrillem “leekiv armastus”
10 (6) nublu “Ära ärata”
Sulgudes laulu koht eelmises, 28. juulil avaldatud tabelis
Tabelist väljas:
- Purple Disco Machine, Kungs feat. Julian Perretta “Substitution”
- Ed Sheeran “Eyes Closed”