
Solarise Apollo (foto: MuusikaPlaneet)
Apollo poodides toimub 22. maini raamatumaraton, kus üle 200 erineva hittraamatu on allahinnatud kuni 80%. Mis puudutab aga poeketi albumimüügi värsket edetabelit, siis seal vallutas esikoha soulitar Rita Ray, oma teise kauamängiva “A Life of Its Own” vinüüliversiooniga.
Teise albumi kirjutamist alustas Kristi Raias ehk Rita Ray praktiliselt kohe pärast debüütalbumi “Old Love Will Rust” (2019) esitluskontserte. Muusiku sõnul plaanis ta albumi “A Life of Its Own” avaldada tegelikult juba 2021. aasta lõpus, kuid nagu ikka – tuli elu vahele ning läks nii nagu minema pidi. “Lõppude lõpuks on kõik millegi jaoks hea ja praegu on mul väga hea meel, et see LP varem välja ei tulnud,” nentis Rita Ray. “Sain teisel albumil praktiseerida oma suurt kirge – arranžeerimist. Loodan, et kuulajale mõjuvad need lood sama sügavalt, kui mulle.”
Apollos müüdavate helikandjate pingerea teise koha võttis seekord USA metal-bändi Metallica 12-looline viisiketas “72 Seasons” ning auväärne kolmas positsioon kuulub kodumaise ansambli Trad.Attack! märtsis ilmunud plaadile “Bring It On”.
Kuula #1 albumi avalugu “Love Ain’t the Same” ja seejärel tutvu kogu edetabeliga:
Apollo TOP 15 (1. mai):
1 (7) Rita Ray – A Life of Its Own [LP]
2 (1) Metallica – 72 Seasons
3 (2) Trad.Attack! – Bring It On
4 (13) Lana Del Rey – Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd
5 (3) Mati Nuude – Ekstra kogumik 4
6 (10) Terminaator – Eesti Kullafond [3CD]
7 TAAS Linkin Park – Meteora: 20th Anniversary Edition [3CD]
8 UUS The Belka – Teravamad killud
9 TAAS Trad.Attack! – Bring It On [LP]
10 (12) Rita Ray – A Life of Its Own
11 (8) Depeche Mode – Memento Mori
12 (6) Hunt – Nostalgia
13 TAAS Hunta – Mängib rock’n’rolli bänd
14 (11) STEFAN – Hope
15 TAAS Metallica – Metallica (Remastered)
Sulgudes positsioon eelmises, 24. aprilli tabelis
Edetabel on koostatud Apollo kaupluste ja e-poe müügitulemuste põhjal ajavahemikul 24.-30. aprill.