Tagasi
Video 12. oktoober 2022, 11:31 1 min lugemist

LOORA & KAURO DUO ANDIS VÄLJA “TUULEVAIKSEL ÖÖL” KAVERI

“Eesti otsib superstaari” saatest tuntuks saanud muusikud Kauro Tafitšuk ja Loora-Eliise Kaarelson andsid välja oma versiooni Jaan Tätte kirjutatud laulust “Tuulevaiksel ööl”. Idülliline muusikavideo filmiti augustikuu viimastel päevadel üles Laasi Küünis.

Kaver on salvestatud ja produtseeritud muusikastuudios Studio89. Loo mix ja master valmis Kauro Tafitšuki käe all. Just stuudiotööga ning originaalmuusika kirjutamisega Kauro hetkel igapäevaselt tegelebki. Lähitulevikus soovib ta juba midagi oma sulest välja anda!

Loora-Eliise Kaarelson õpib Tallinna Muusika- ja Balletikoolis rütmimuusika laulmist. Televaatajatele on Loora-Eliise tuttav spiooniseriaalist “Reetur”, kus ta mängib Triin Arraku rolli.

Vestle ka mujal: Facebook Instagram

Jäta kommentaar

Kommentaar võib enne avaldamist ülevaatamiseks ootele jääda.

See sait kasutab rämpsposti vähendamiseks Akismetit. Vaata, kuidas sinu kommentaariandmeid töödeldakse.