
Before The Outro (pressifoto)
Before The Outro debüütsingel “Fighting” jätab seljataha talvise kaamose ning suunab kuulaja mõtted ja meele suvisesse erksusesse.
Lugu räägib eneseotsinguist ja parema tuleviku nimel võitlemisest. Nii nagu usub väike kassipoeg, et ta on uhke ja hirmuäratav lõvi, on ka “Fightingu” eesmärk sisendada usku ja meelekindlust. Tegu on tõelise self love hümniga.
Inspiratsiooni on ammutatud näiteks funkmuusika lipulaevade Tom Mischi ja L’Impératrice’i loomingust. Laulu autorid, klahvimängija Markus Nurmsaar ja laulja Marta Lotta Kukk toovad välja: “Me soovisime, et sellel laulul oleks võidu maitse. Imetabaste bändikaaslastega sündis prooviruumis vähese vaevaga lugu, mida ka ise kuulates mõtled, et kus on ikka tehtud!”
Before The Outro on ansambel, kelle muusikat on lühikese koosoldud aja jooksul tunnustatud juba ka Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsiooni konkursil. Bändi kuuluvad laulja Marta Lotta Kukk, klahvimängija Markus Nurmsaar, kitarrist Robin Mäetalu, bassimängija Claus Riismaa ja trummar Harmo-Ron Kallaste.
- Lugu “Fighting” bandcampis, AppleMusicus
- Hoia bändi tegemistel silma peal nende Instagramis