PUNKLEGEND KURJAM VÕTAB OMA SENISE KARJÄÄRI KOKKU UUE LAULUGA “KURJAM 25”

Foto: Marko Mumm

Ansambel Kurjam esitleb täna, 22. detsembril oma uut lugu “Kurjam 25”, mis võtab ülevaatlikult kokku viimase veerandsaja aasta jooksul Kurjami karjääris aset leidnud murrangulisemad hetked.

“Tänapäeva kiire elu taustal pole inimestel aega lugeda pakse biograafiaid ja memuaare, võib-olla paljud inimesed ei oskagi enam lugeda – tegime nende jaoks elu jälle natuke lihtsamaks. Kuna Kurjam sai sel aastal 25 aastat vanaks, tegime lihtsalt ühe 4 salmist koosneva 2 minuti pikkuse eksistentsialistliku laulu. Pärast selle ära kuulamist teab iga inimene meist absoluutselt kõike!” ütles Kurjami solist ja vedav jõud Marko Sigus.

“Teine põhjus laulu avaldamiseks on see, et jõuluajal on igalpool nii palju imalat ja sentimentaalset muusikat, et ühel vanakooli rokkaril pole selle eest kuhugi põgeneda. Ühel varasemal aastal tegime jõulutuuri, kus põhiliselt paganliku bläkkmetalit mängisime, või tähendab bäkkmetali moodi paganlikku punki, aga see aasta saavad fännid siis vähemalt Vikerraadiosse helistada ja “Kurjam 25″ nõuda!” soovitas Sigus.

Uuele loole on valminud ka lõbus sõnavideo, mida saab näha siit:


Muide, tuleval kevadel üllitab ansambel Kurjam üle mitme aasta taas uue albumi, mis ilmub seekord ka vinüülplaadina. Sellest aga täpsemalt juba tulevikus…

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.