ELMARI TOP 10 | POOLTEIST KUUD EDETABELIS VARITSENUD OTT LEPLAND JÕUDIS SINGLIGA “MINA VEEL SIND EI TEA” LÕPUKS ESIKOHALE

Ott Leplandi singli kujundus

Raadio Elmar tähistas 1. detsembril 24. sünnipäeva ja sel puhul andis raadiojaama töötajatest koosnev kollektiiv Trobikond välja uue loo “365”. Seda laulu me Elmari kuulajate poolt koostatud värskest Eesti lugude edetabelist ei leia, küll aga on põhjust rõõmustamiseks kõigil Ott Leplandi austajatel.

Nimelt kerkis Oti singel “Mina veel Sind ei tea” oma seitsmendal tabelinädalal esmakordselt liidripositsioonile. “Laul räägib inimese rändamisest eluteel, oodates ja otsides enda kõrvale kedagi, kellega seda teekonda jagada. Endalegi ootamatult võib keegi – see õige, meie teele ilmuda väga ootamatult, üleöö, meile endalegi suure üllatusena nii, et kogu see olukord võib meis tekitada kohmetust ja isegi kerget ehmatust, samas nõudes ka aega, selle kõigega kohanemiseks,” märkis Lepland laulu ilmudes. Muide, sel kolmapäeval ilmus muusikul ka uus jõululugu “Jõulud rõõmsaks”!   

Eesti raadiojaamade praegune mängituim kohalik laul, Liis Lemsalu “Magusvalus” paikneb Elmari topis teist nädalat järjest hõbemedalil. Kolmandaks langes aga eelmise nädala liider – Mihkel Raua singel “Saab, saab”, mis valmis originaalis 1999. aastal, kuid jäi toona tähelepanuta ja taaselustati nüüd eestikeelselt.

Ainsa uue tulijana mahtus esikümnesse Koit Toome “Vastu tuult”, mis on 3. detsembril kinodesse jõudnud kodumaise komöödia “Jahihooaeg” tunnuslooks. Selle Rootsis salvestatud laulu, mida aitasid teiste seas kirjutada Jana Hallas ja Victor Crone, leiame avanädalal 10. kohalt.

Kuula #1 lugu “Mina veel Sind ei tea” ja seejärel tutvu kogu tabeliga:


Eesti lugude edetabel (4. detsember):

1 (3) [7] Ott Lepland “Mina veel Sind ei tea”
2 (2) [6] Liis Lemsalu “Magusvalus”
3 (1) [8] Mihkel Raud “Saab, saab”
4 (6) [4] Elina Born “Linnuteid”
5 (4) [5] reket “Eikellegi ma”
6 (8) [3] Jüri Pootsmann “Ümber sõrme”
7 (5) [11] Anet Vaikmaa “Heades kätes”
8 (10) [2] Tanel Padar “Müüt”
9 (7) [12] Black Velvet “Õli tulle” [Tabeli veteran]
10 UUS [1] Koit Toome “Vastu tuult”

Sulgudes laulu positsioon eelmisel korral, seejärel on märgitud tabelinädalate arv.

Kuna edetabelis on 1 uus tulija, siis pidi lahkuma popdiiva Anne Veski esitatud “Kui ainult pöörduks aeg”, mis pidas pingereas vastu 13 nädalat, maandudes korra ka esikohale.

Hääletada saab siitkaudu

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.