BRITI NEO-SOUL BÄND JUNGLE TULEB EUROOPA TURNEE RAAMES TAASKORD TALLINNASSE!

Mainekale Mercury auhinnale nomineeritud briti duo Jungle astub üles uue albumi “Loving in Stereo” raames järgmisel aastal Noblessneri Valukoja laval.

2018. aastal Tallinnat külastanud Jungle tuleb järgmise aasta maikuus, Euroopa turnee raames Noblessnerisse, et tähistada möödunud augustis ilmunud albumit “Loving in Stereo”.

Tallinnas toimuvale Jungle kontserdile tulevad piletid müüki reedel, 3. detsembril, kuid 1. detsembril, kell 12.00 on müügil ka sooduspiletid, mille spetsiaalset koodi jagab kontserdi promootor 8 Days A Week oma Facebooki kanalis. Kirjuta neile sõnum aadressil www.8dw.lt, Sulle antakse kood ning soodsamad piletid.

2013. aastal alustanud neo-soul duost on tänaseks saanud seitsmest liikmest koosnev live bänd, kes ei jäta kedagi külmaks. 1970ndate diskost ja funkist inspireeritud lood on täis lootust ning vabadust, mis sobituvad suurepäraselt Eestimaa sumedasse suveõhtusse.

Selle aasta augustis ilmunud “Loving in Stereo” jõudis UK edetabelites kolmandale kohale, mis on nende karjääri parim tulemus. Seda on kirjeldatud kui peensusteni viimistletud diskoküllast albumit, milles sisalduvad lood justkui üksteist täiendavad ning tekitavad nii muusikaliselt kui kontseptuaalselt ühtse terviku.

Bändi arvates tekib muusikat luues lootusrikas tunne: “Iga uus päev annab uue võimaluse kirjutada midagi, mis võib kellegi õnnelikuks teha.”

Nende lühikese, kuid särava karjääri jooksul on Jungle’l õnnestunud välja müüa Alexandra Palee Londonis ning Hollywoodi Palladium Los Angeleses. Samuti on bänd esinenud mitmetel maailma suurimatel festivalidel nagu Coachella, Bonnaroo ja Lollapalooza.

Järgmise aasta suvel, vahetult pärast Tallinna kontserti soojendavad nad Inglismaal ka superstaari Billie Eilish.

Kontserdil tulevad esitlusele nii uue kui ka varasemate albumite lood, nende seas “Busy Earnin'”, mis saavutas NME 2014. TOP 50 aasta muusikaedetabelis 13. koha.


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.