KUULA | KHELYN AVALIKUSTAS OMA KOLMANDA SINGLI

Singli kujundus

Artist nimega KHELYN avaldas oma kolmanda singli “Keep Running”, mis sündis koostöös produtsent Taavi Arusega. Lauljatari kaks esimest singlit olid “Find a Way” ja “Can’t Get Enough”.

“Kui varasemalt on sõnade ja meloodia kirjutamisele kulunud nädalaid kui mitte paar kuud, siis seekord kirjutasin loo valmis palju kiiremini,” kommenteeris KHELYN. “Mäletan hetke, mil rääkisin sõbrannaga telefonis ning olles ise samal ajal klaveri taga, otsustasin talle laulda. Põrgatasime omavahel paar mõtet, ning sõnad ja meloodia hakkasid justkui voolama. Kirjutasin loo valmis ilma igasuguse pingutuseta ning selleks kulus vaid mõni tund.

“Keep Running” lugu räägib hirmust meie sees ning kuidas me laseme sel oma elu dikteerida. Kas teadlikult või alateadlikult, me kõnnime käsikäes oma hirmu ja kartustega, kuid mingi hetk saabub sisimas taipamine, et lahti lastes oleksime me palju õnnelikumad. Seega lugu räägibki teekonnast iseenda mõistmiseni, et parema elu saavutamiseks tuleb lahti lasta oma hirmudest ning olema valmis riskima.”

Lisaks loole tuli artist välja ka oma esimese muusikavideoga, mille tegemine oli tema sõnul vägev kogemus ja õpetas talle palju, millega varasemalt poleks osanud arvestada. Hetkel töötab ta oma neljanda loo sõnade ja meloodia kallal, mis loodetavasti saavad juba peagi valmis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.