ANSAMBEL SENATI NOVEMBRISINGEL MEENUTAB NÄITLEJATE INDREK OJARI, ARGO AADLI JA HARDO ADAMSONIGA KÄITUMISREEGLEID

Pressimaterjal

Ühiskondlikult aktuaalseid teemasid muusikaga diskussiooniks vormiv ansambel Senat avaldas 1. novembril singli “Süüakse ja juuakse”, mis jätkab igakuiste singlite ja taskusaadete hooaega.

Legendaarse nõukogudeaegse Iina Aasamaa käitumisõpiku “Käitumisest” paremad palad laulavad kuulaja püsimällu Tallinna Linnateatri laulvad näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, nende vahele pikib väärt õpetussõnu Lavakunstikooli näitlejatudeng ja 2020. a Panso preemia laureaat Hardo Adamson.

Taskusaate “Senati puhvet” episood ilmub sel kuul pandeemiaparatamatuste tõttu nädal hiljem, saates on sedapuhku külas Raul Rebane ja küsitakse “Millest üldse tohib rääkida?”. Meil on kirjade järgi sõnavabadus, aga ometi näib paljude teemade puhul, et tabusid on rohkem, kui me tunnistada tahaksime! Kas arvamust üldse peaks avaldama? Kui kiiresti me tegelikult kaaslasi või endast erinevaid ühiskonnagruppe sildistame ja millal sureb dialoog?

Ansambel Senat (Matis ja Laurits Leima, Martin-Eero Kõressaar, Kaarel Raidam) avaldab iga kuu esimesel kuupäeval mõnel ühiskondlikult olulisel teemal kaasa mõtlema ja tegutsema kutsuva singli ja samal teemal taskusaate, kus külaliseks valitud teemal pädev spetsialist. Järgmine singel “Eesriide taha” ja saade vaimse tervise teemal ilmuvad juba 1. detsembril!

Kuula Senati singlit siit:


Kuula taskusaadet alates 8. novembrist SoundCloudist!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.