📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | ANNE VESKI ESITATUD “KUI AINULT PÖÖRDUKS AEG” HOIAB ESIKOHAST KINNI, HÕBEMEDALILE KERKISID SORUS & BRAD JURJENS

Kuvatõmmis saatest “Hea tuju maaletooja. Anne Veski”

Eelmisel nädalal MuusikaPlaneedis toimunud hääletuse tulemuste põhjal meie värske edetabeli ülemine ots suures osas ei muutunud. Liidrina jätkab lauljatari Anne Veski esitatud “Kui ainult pöörduks aeg”, millele kuulub 22,18% toetusega esikoht kolmandat korda.

Anne Veski on ajakirjandusele rääkinud, et ta on laval laulnud juba alates 16-aastaselt, kuid oma professionaalse lavatee alguseks loeb ta aastat 1978, kui ta asus tööle tolleaegsesse Eesti NSV Riiklikku Filharmooniasse. Hoolimata pikast karjäärist ilmub tal uusi laule aga endiselt lausa nii tihti, et kõik siia tabelisse ei jõuagi. Näiteks alles vähem kui kolm nädalat tagasi tuli lauljataril välja pala pealkirjaga “Veidi veel, veidi veel”, mis on eestikeelne versioon ameeriklase Jason Derulo eelmise suve hitist “Take You Dancing”.

Eelmise nädala pronksmedali vahetasid hõbeda vastu rokibänd Sorus ja kitarrist Brad Jurjens, singliga “Piraadid, kes eksinud mereteel”. Sel pühapäeval, 7. novembril saab Sorus viieaastaseks ja seda tähistab kollektiiv 5. novembril Rakvere rokipubis Kära Kants. Palju õnne juba ette ja ägedat pidu!

Esikolmikule paneb sel korral punkti Ott Leplandi aktuaalne hitt “Mina veel Sind ei tea”, mille tegemise protsess algas selle aasta jaanuaris, mil Lepland läks produtsent Karl-Ander Reismanni juurde oma loo demoga. Ühisest edasiarendusest sündiski laul, mis tänaseks kannab pealkirja “Mina veel Sind ei tea”. Mehed on koostööd teinud ka varem – 2020. a maikuus ilmus nende ühiselt valminud ballaad “Lootuses”

Kuula #1 lugu “Kui ainult pöörduks aeg” ja seejärel tutvu kogu edetabeli ning uute tulijatega:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #322 (3. november): 

1 (1) [4] Anne Veski “Kui ainult pöörduks aeg” (22,18%)
2 (3) [8] Sorus feat. Brad Jurjens “Piraadid, kes eksinud mereteel” (19,84%)
3 (2) [4] Ott Lepland “Mina veel Sind ei tea” (14,79%)
4 UUS [1] Josh Twist feat. SVNDRA “Last Night” (10,89%)
5 (4) [3] Strych:9 “Freak” (8,95%)

6 UUS [1] Vanilla Ninja “Driving Through The Night” (7,39%)
7 (5-6) [2] Liis Lemsalu “Magusvalus” (7,00%)
8 (5-6) [2] Curly Strings “Unetu öö” (4,67%)
9 UUS [1] reket “Eikellegi Ma” (3,11%)
10 UUS [1] THE GUYS “Kui vaid soovid sa” (1,17%)

Hääli: 257 (aitäh!)

Nagu ikka, pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neile asuvad konkurentsi pakkuma viis uustulnukat:

  • Elina Born “Linnuteid”
  • Mirjam Kits “Pieces of Glass”
  • NOËP feat. Emily Roberts “KIDS”
  • reket “Kirsikivi”
  • Tanel Padar “Müüt”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 7. novembril kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.