JOHANNA RANDMANN AKA YØRA AVALDAS ROOMAS FILMITUD MUUSIKAVIDEO

Foto: erakogu

Johanna Randmann, artistinimega YØRA avaldas eelmisel nädalal muusikavideo loole “living dead”.

Kuigi pealkiri “living dead” tähendab otsesõnu tõlgituna “elav surnu”, siis tegelikkuses räägib laul hoopiski keerulistest paarisuhetest, kus niinimetatud mängurid endale meelelahutuse eesmärgil silmapiiril asetsevaid ohvreid armulõksu meelitada üritavad. Intrigeeriv pealkiri innustas YØRAt lugu avaldama 31. oktoobril, mil tähistati ka Halloweeni.

Johanna veetis selle aasta kaks suvekuud päikeselises Roomas, ammutades inspiratsiooni mitte ainult Itaalia pealinnast, ent ka teistest paikadest, mida tal õnnestus külastada – Capri saar, maaliline Veneetsia ning pitsa pealinn Napoli. Magamistoas sai üles seatud tagasihoidlik muusikavarustus ideede salvestamiseks, mille käigus kirjutas tüdruk valmis varsti ilmuva lühialbumi “bedroom (ob)session” jagu loomingut, nende seas ka hiljutine üllitis “living dead”. Kusjuures viimasele on filmitud video just nimelt Roomas!

“Ma polnud juba ammu nii suures laulukirjutamise tuhinas olnud – sõnad kohe kippusid pastakast välja paberile,” räägib YØRA. “Keskkonna muutus on võtmesõna kogu protsessi iseloomustamiseks. Kuigi ma päris üksinda reisile ei läinud – käisime kuuekesti Balti filmi- ja meediakooli üliõpilastega kunsti loomas – siis minu jaoks oli see ikkagi päris esimene kord nii pikalt kodust lähedaste juurest eemal viibida. Aga see kasvatab ja lasi mul segamatult minu kirele, muusikale keskenduda – armastan laulukirjutamist üle kõige!”

Täpne kuupäev lühialbumi avaldamiseks veel paika pole seatud, ent lootus seda laiemale publikule jagada jääb kas selle aasta lõppu või uue aasta algusesse.

Vaata Roomas filmitud muusikavideot siit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.