TALLINNAS LEIAB ESMAKORDSELT ASET ÕUES TOIMUV PÄEVAFESTIVAL “KÕIGE HALLIM PÄEV”

Foto: erakogu

13. novembril toimub Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval esmakordselt välifestival “Kõige hallim päev”, mille eesmärgiks on omaks võtta ja tähistada Eestile omast halli ilma, tulla õue ning sõpradega head seltskonda ja muusikat nautida.

“Talvisel ajal on päeva pikkuseks vaid 5 tundi, seega otsustasime ühiselt, et selle asemel, et selle üle nukrutseda on aeg seda muuta – tähistada ja nautida. Sealt tuli mõte teha välifestival sügiskuul, kus tuua üheks õhtuks kokku äge ja ainulaadne päevafestival “Kõige hallim päev”,” lisavad korraldajad. “Kõige hallim päev” on edukas initsiatiiv, mida on varasemalt korraldatud Soomes ja mis on osutunud väga populaarseks. Tallinnas, Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval toimub “Kõige hallim päev” esimest korda ajaloos, olles ühtlasi esimene külma hooaja välifestival, mida Eestis on korraldatud.

Üheks õhtuks tuuakse kokku rikkalik programm, kus kätt saab proovida erinevates mängudes ja tegevustes ning võita mitmeid auhindu. Nautida rõõmsas meeleolus õhtut parimate sõpradega, rüübates mõnusat keelemärjukest, nautides ilma ja Eesti armastatumaid artiste – Smilers, Cartoon ja 5MIINUST, kes pikemat tutvustamist ilmselt ei vaja.

“Külm hooaeg on meie kliimas kahtlemata kõigi jaoks üks raskemaid aegu aastas – päevad on lühikesed, D-vitamiini varud on madalad ja tihtipeale on vaja põhjust, miks kodust üldse välja saada. “Kõige hallim päev” tundus sobilik formaat, seda murda ja pöörates hall ilm hoopis meie kasuks, tähistades ning rõõmu tundes selle üle, et meil on neli aasta aega,” kommenteerib päevafestivali tiim.

Piiratud koguses soodushinnaga pileteid (12 eurot) on tänasest saadaval Ticketeris. Teeme üheskoos juba 13. novembril hallimale päevale 1-0! Sündmust sponsoreerib Hartwall Long Drink.

Ürituse lehekülg Facebookis.Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.