ELMARI TOP 10 | ESINUMBRIKS TÕUSIS KARL KILLINGU & ARIADNE DUETT “SEGADUS HINGES”

Raadio Elmar kuulajate koostatud Eesti lugude edetabelit kahel korral vedanud Ivo Linna, Kerli Kivilaane ja Supernova ühine laul “Täna ainult päikest näen” peab täna, 9. oktoobril avalikustatud topis leppima teise positsiooniga, sest esimeseks kihutas Karl Killingu ja Ariadne duett “segadus hinges”

Ariadne on jutustanud, et ta oli juuni alguses koos oma kihlatu Martti Hallikuga Türgis puhkusereisil, kus Interneti levi polnud kõige parem ja ainuke laul, mis neiul telefonisse laaditud oli, oli Karl Killingu äsja ilmunud singel “powerless”. Seetõttu kuulasidki nad Marttiga lugu pidevalt ja Ariadne kihlatu pakkus välja, et võiks sellest remiksi teha. Nad rääkisid Karli ja tema tiimiga ning hakkasid selle kallal tööle, kuid lõpuks otsustati avaldada hoopis singli eestikeelne versioon. Tundub, et otsus oli igati õigustatud, sest see on osutunud menukaks ja esikoht Elmari tabelis on kätte võideldud!

Kerli Kivilaane, Ivo Linna ja ansambli Supernova singel “Täna ainult päikest näen” paikneb nüüd niisiis kohal number kaks ning pronksmedal kuulub kollektiivi Black Velveti hoogsale palale “Õli tulle”, mille autoriks on hitimeister Sven Lõhmus. Laul tõusis oma neljandal tabelinädalal lausa neli astet ülespoole, nii et näis kas see end ka liidrikohani sirutada suudab!

Ainsa uustulnukana alustab tabeliteed Eleryn Tiit, kelle singli “Kõikjal kõiges” leiame 10. platsilt. Laul räägib ei millestki muust kui armastusest ning on uusversioon Donna Lewise 1996. aasta hitist “I Love You Always Forever”.    

Kuula esikohale jõudnud laulu “segadus hinges” ja seejärel tutvu kogu edetabeliga:


Eesti lugude edetabel (9. oktoober):

1 (4) [6] Karl Killing feat. Ariadne “segadus hinges”
2 (1) [8] Kerli Kivilaan, Ivo Linna & Supernova “Täna ainult päikest näen”
3 (7) [4] Black Velvet “Õli tulle”
4 (6) [5] Anne Veski “Kui ainult pöörduks aeg”
5 (2) [9] SHANON “Paar tundi veel”
6 (3) [11] Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne” [Tabeli veteran]
7 (5) [9] Tanel Padar “Varjudes”
8 (10) [3] Karl Madis ja Margus Martmaa “Minu kõige kõige”
9 (9) [3] Anet Vaikmaa “Heades kätes”
10 UUS [1] Eleryn Tiit “Kõikjal kõiges”

Sulgudes laulu positsioon eelmisel korral, seejärel on märgitud tabelinädalate arv.

Kuna edetabelis on 1 uustulija, siis pidi kohvrid pakkima 2010. aastal loodud ansambli NYmark singel “Tüdruk Tapalt”, mis pidas topis vastu 6 nädalat, jõudes neist kahel korral 4. kohale. 

Hääletada saab siitkaudu

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.