RÄPISTAARI PI’ERRE BOURNE’I TALLINNA KONTSERT LÜKKUB NELI PÄEVA EDASI

Pressifoto

Seoses koroonapiirangutega on tehtud muudatused produtsendi-räppari Pi’erre Bourne’i Euroopa turnee ajakavas ning seeläbi nihkub Bourne’i Tallinna kontsert 16. oktoobrilt 20. oktoobrile.

Kõik 16. oktoobriks ostetud piletid kehtivad automaatselt ka 20. oktoobril.

Muutunud toimumisaja mittesobivusel on tarbijal õigus 14 kalendripäeva jooksul taganeda lepingust ja esitada elektrooniline avaldus piletite maksumuse tagastamiseks aadressil: www.ticketer.ee/refund.

Avaldused rahuldatakse ostuga seotud maksevahendile seitsme päeva jooksul peale menetlusaja lõppu.

Bourne jõuab Tallinnasse tänavu juunis ilmunud albumi “Life of Pi’erre 5” Euroopa turnee raames. See on Bourne’i esimene kontsert Eestis.

Uue laine räpi valdkonnas kõrgelt hinnatud Pi’erre Bourne’ile on “Life of Pi’erre 5” viiendaks sooloalbumiks. Tema isikliku loomingu armastatumad lood on “Poof”, “Marie Curie”, “Guillotine” ja uue albumi avasingel “4U”.

Trap-muusikas tõusis Bourne’i nimi esile läbi koostöö räppar Playboi Cartiga, kelle ihuprodutsendiks on teda loetud. Bourne’i produtseeritud oli suurem osa Playboi Carti läbilöögialbumite “Playboi Carti” ja “Die Lit” lugudest, Bourne on paaris loos biitide taga ka Carti viimasel albumil “Whole Lotta Red”.

Ühtlasi on Bourne produtsendina valmistanud lugusid sellistele uue laine räpi staaridele nagu Travis Scott, Juice WRLD, Drake, Young Thug, Lil Uzi Vert, 6ix9ine, Trippie Redd, 21 Savage, Lil Yachty ja Famous Dex.

Täispikki koostöö-albumeid on Bourne teinud koos räpparitega Young Nudy, Chavo, Jelly, Cardo ja Frazier Till.

Pi’erre Bourne’i Tallinna kontserdi korraldavad koostöös Lil Pidu ja Club Hollywood.

Pileteid müüb Ticketer. Pileteid on müügis piiratud koguses.

Kontsert toimub kolmapäeval, 20. oktoobril 2021, uksed avatakse kell 19.00.

Vanusepiirang alates 14. eluaastast.

Ürituse lehekülg Facebookis.Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.