MAARJA NUUT ESITLEB PÜHAPÄEVAL, 19. SEPTEMBRIL TALLINNAS SVETA BAARIS OMA KOLMANDAT SOOLOALBUMIT “HINGED”

Foto: Anu Vahtra

Maarja Nuudi kolmanda sooloalbumi “Hinged” esitluskontsert toimub sel pühapäeval, 19. septembril Sveta Baaris, Tallinnas. Albumit saab digitaalselt ja kassetil ning vinüülil osta Bandcampist ja kohapealt. Esitluskontserdi piletid on müügil Ticketeris ja kohapeal.

Nii rahvusvahelist kui kohalikku muusikamaailma võlunud “Hinged” albumi esitluseks on Maarja üles ehitanud uue kava modulaarsüntesaatoritega. Spontaansetest katsetustest sündinud albumi taasesitamine on pakkunud paraja väljakutse. “Kontserdikava ettevalmistamine on olnud üks suur-suur nuputamine. Minu jaoks on oluline vahetus ja värskus ning ma ei soovi kontserdile minna lihtsalt backtrack’e maha mängima. Lisaks on need modularid teinekord üsna ettearvamatud. Ootan, et lavalolekut saadaks mõnus voolavus ja klapp oma instrumentidega,” ütleb Maarja. Kontserdile soovitab ta tulla avatud meelega.

Õhtut soojendab plaadifirma Frotee üks bossidest, kohaliku balearic-skeene eestvedaja Martin Jõela.

AJAKAVA:

18.30 – Uksed ja DJ Martin Jõela
20.00 – Maarja Nuut

Kontserdile saabudes palutakse külastajatel näidata COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendit, viiruse läbipõdemise tõendit või kuni 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR negatiivse testi tõendit. Tõendi puudumisel on võimalik Sveta Baaris teha kiirtest korraldaja kulul. Testi tegijatel palutakse saabuda kell 18.30.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.