“EESTI OTSIB SUPERSTAARI” KAHEKSAS HOOAEG JÕUAB TV3 VAATAJATE ETTE JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL, 12. SEPTEMBRIL

TV3 juubeliaasta superstaariotsingud on selle sügise suurim teleprojekt, mis avab noortele lauljatele uksed ja toob Eesti muusikamaailma palju uusi talente. “Meil on suur rõõm teatada, et lisaks hindamatule kogemusele ja artistilepingule Universal Musicuga panevad TV3 ja SEB saate kaheksanda hooaja võitjale välja auhinnaraha 10 000 eurot,” tundis heameelt Eesti TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur. “Soovime kõikidele noortele julgust ennast proovile panna ja unistuste täitumist!” lisas ta.

“Eesti otsib superstaari” uut hooaega juhib Karl-Erik Taukar. Kohtunikud on Mihkel Raud, Koit Toome ja Birgit Sarrap. Eesti kaheksandale superstaarile kuulub lisaks artistileping Universal Music Balticsiga, millega kaasnevad: lühialbum, mis valmib tipp-produtsentide käe all; professionaalne muusikavideo; võitjast saab Universal Music Balticsi prioriteetartist; võitja singlid/lühialbum saavad professionaalse meeskonna turundustoe; täismahus Spotify Premium promokampaania.

Saate produtsent Kaupo Karelson on uue hooaja eel põnevil ja lausus, et sellel korral üllatavad teda just noormehed. “Ma olen väga positiivselt üllatunud. Meie ees on käinud nii palju lahedaid poisse ja muidugi tüdrukuid ka, aga just poisid üllatasid mind. Kuid edasi on saanud neid hetkeseisuga pooleks,” avaldas Karelson. Tema sõnul ei ole ta ühelgi hooajal superstaari kohe ära tundnud. “Iga kord, kui mulle tundub, et ma nüüd tunnen superstaari ära, siis nii ei lähe,” sõnas Karelson.

Kaupo Karelson kinnitab, et saates osalemine on juba suur võit. “Peavõit pole ainus võit,” ütleb ta, et sadade tuhandete vaatajate tähelepanu on ka juba väga suur asi. Karl-Erik Taukar on väga hea näide sellest, et edu saavutamiseks ei pea esikohta võitma.

Vaata saadet “Eesti otsib superstaari” TV3-st juba sel pühapäeval, 12. septembril kell 19.30.


Samal teemal: 📸 GALERII | TALLINNAS SAID ALGUSE EESTI KAHEKSANDA SUPERSTAARI OTSINGUD (14/08)

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.