MIHKEL RAUD SÕLMIS LEPINGU PLAADIFIRMAGA JA AVALDAB JUBA OKTOOBRIS UUE SINGLI

Mihkel Raud esinemas Eesti Laul 2021 finaalis (kuvatõmmis ETV-st)

Laulja, muusik ja laulukirjutaja Mihkel Raud on leidnud endale uue muusikalise kodu – plaadifirma Made In Baltics (Sony Music). Uue koostöö raames on värsket muusikat oodata oktoobri alguses.

“Eks ma olen muusika juurde suuremalt naasmisele ammu mõelnud. Oli ilmselt aja küsimus, millal ma uuesti päris oma bändi kokku panen ja vana armastuse ehk laulude kirjutamise ning esitamise juurde tagasi tulen. Mul on hea meel olla nüüd Made In Balticsi ja Sony Musicu pereliige – usun, et nad on minu loomingu avaldamiseks parimad partnerid,” rääkis Raud.

“Meil on suur au ja rõõm alustada koostööd Mihkel Rauaga. Nii meie kui ka paljud muusikafännid on oodanud tema naasmist muusikasse ja lavalaudadele. Mul on hea meel, et suurepärane vokalist ja karismaatiline artist on tagasi,” rääkis plaadifirma Made In Baltics juht Toomas Olljum.

Made In Baltics (MIBE) on kodumaine muusikaettevõte, kes tänavu on tähistamas oma kolmandat tegevusaastat plaadifirmana. Koostöös maailma ühe suurima muusikaettevõttega Sony Music Entertainment, on Made In Baltics avaldanud Lenna, Erki Pärnoja, Gram-Of-Funi, Ariadne, Tanel Padari, Trad.Attack!’i, Jaagup Tuisu, Frankie Animali, Eleryn Tiidu, Iirise ja Miljardite muusikat. 2019. aastal tunnustati MIBE Eesti muusikaettevõtluse auhinnagalal aasta muusikatootja tiitliga ning MIBE artistid on aastate jooksul võitnud kokku 18 Eesti muusikaauhinda.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.