ELMARI TOP 10 | ENIM TOETUSHÄÄLI KOGUS TAASKORD TAUKARI HITT “SUPERKANGEKAELNE”

Karl-Erik Taukar

12. septembril TV3 ekraanile jõudva talendisaate “Eesti otsib superstaari” juht Karl-Erik Taukar veab praegu superkangekaelselt raadio Elmar kuulajate poolt koostatud Eesti lugude edetabelit – seda juba kolmandat nädalat järjest. 

Taukari muusikavideot “Superkangekaelne” on praeguseks YouTube’ist vaadatud ca 96 000 korda. Video peaosatäitjateks armastatud näitlejapaar Maiken ja Priit Pius ning režissööriks Arun Tamm. Kaasahaarav laul räägib inimesest, kes ajab läbi elu oma rida ja kellegi teise arvamust liialt ei kuula. 

Nagu eelnevalt mainitud, siis Karl-Erik hääletati Elmari TOP 10 tippu kolmandat korda ja täpselt sama kaua on teda teisel platsil varitsenud ansambel Wiiralt, singliga “Tähed”. Laulu autoriteks on Martin Saaremägi ja USA “The Voice” finalist Ryan Whyte Maloney ning sellel lool täitus nüüd kümme tabelinädalat.

Auväärse kolmanda positsiooni võttis enda alla kollektiivi SHANON aktuaalne hitt “Paar tundi veel”, mida saatva suvehõngulise ja humoorika muusikavideo tegevus toimub aiapeol. Kui lugu suutis juba oma teisel nädalal esikolmikusse murda, siis kas see jõuab peagi ka tippu? Eks näis! 

Kuna edetabeli 10. kohale sööstis uus tulija – 2010. aastal loodud pop-rock bändi NYmark pala “Tüdruk Tapalt”, siis pidi kohvrid kokku pakkima Laikrete Perebändi lugu “Kuulame teineteist ära”, mis pidas tabelis vastu 11 nädalat, veetes kaks nädalat ka esikohal.


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (28. august):

1 (1) [5] Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne”
2 (2) [10] Wiiralt “Tähed”
3 (5) [3] SHANON “Paar tundi veel”
4 (3) [7] Ott Lepland “Maailm me käes”
5 (4) [17] Smilers “Tee mis sa tahad” [Tabeli veteran]
6 (7) [3] Tanel Padar “Varjudes”
7 (10) [2] Ivo Linna, Kerli Kivilaan ja Supernova “Täna ainult päikest näen”
8 (6) [6] Freddy Tomingas & The Gates “Liblikate väljal”
9 (8) [7] Sadamasild “Sina ja pojengid”
10 UUS [1] NYmark “Tüdruk Tapalt”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.