KOOSSEIS CHARLIE ANDIS VÄLJA UUE RETROHÕNGULISE SINGLI “DANCE AGAIN”

Foto: Sander Saard

Hele-Mai Mängel ja Ross Linnamägi andsid täna, 28. augustil kollektiivi Charlie alt välja uue särtsaka singli “Dance Again”. Värske retrohõnguline lugu on saadaval kõikidel muusikaplatvormidel.

Elektroonilise popmuusika duo Charlie alustas tegevust juba 2017. aastal, kuid nende viimane suurem projekt oli selle aasta kevadel, mil nad avaldasid enda debüütalbumi “Children At Heart”. Kui album kandis endas rohkem future bass’i ja house’i rütme, siis nüüd jätkavad noored retro lainetel.

Uuel laulul on aga pikk ajalugu – nimelt kirjutati see laul juba 2014. aastal. Hele-Mai ja Eesti Laulu 2019. aasta poolfinalist Johanna Eendra musitseerisid tollel ajal koos ning “Dance Again” oli üks esimesi laule, mis nad kahekesi kirjutasid. Kahjuks jäi lugu pikaks ajaks sahtlisse, kuid on nüüd valmis kõigile kuulamiseks ja nautimiseks. Ka Johannal on hea meel, et lugu lõpuks valmis on: “Liiga tihti jäävad head laulud sahtlisse, eriti need, mis juba seitse aastat tagasi on kirjutatud. Mul on nii hea meel, et “Dance Again” lõpuks ilmavalgust näeb. Mulle väga meeldib, milliseks Hele-Mai ja Ross selle laulu teinud on.”

Uus tantsuline singel “Dance Again” on saadaval kõikidel muusikaplatvormidel ning kollektiivi tegemistega saab olla kursis Facebooki ja Instagrami kaudu.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.