NOOR ARTIST REELIKA ANDIS VÄLJA POPBALLADI “TEINETEISETA”

Aasta tagasi ühel hilisööl tundis Reelika, kuidas mõtted ja tunded soovivad tema hingest välja pugeda. Soovimata kirjutada endale ilmtingimata uut singlit, istus ta klaveri taha ning pani kirja esimesed read. Siis aga rullus läbielatud kogemus tema ees end täielikult lahti ja sellest sai alguse ja lõpuga terviklik lugu.

“Alles päevad hiljem taipasin, et tahan seda lugu ühel päeval teistega jagada. Tean, kui paljud jätavad oma südantsoojendavad lood lihtsalt sahtlisse. Mina aga ei suutnud seda ning püüdsin leida olukorrale lahendust, kuidas see lugu ka päriselt kuulajateni tuua,” meenutab Reelika. Saatuslikul kombel avaneski tal võimalus minna stuudiosse, et salvestada oma isiklik esimene lugu. Stuudios salvestamine on olnud üks tema senisest lapsepõlve unistusest, mis tänu andekatele inimestele ka päriselt teoks sai.

Millest laul räägib?

Laul räägib tundmatusest suure läheduseni jõudmisest. Paraku ei lähe aga alati kõik nii nagu esialgu sooviks ja ka pettumus võib olla äärmiselt valulik. Aja möödudes taipad, et kõik oligi lihtsalt väärt selleks, et olla täna see, kes sa oled – ümbritsetud just nende inimestega, keda sa tõeliselt enda ellu oled soovinud.

Laulu aitasid Reelikal luua mitmed praegu tuntud ja noored tõusvad tulevikutähed Eesti muusikamaastikul. “Teineteiseta” produtseeris Kauro Tafitšuk Stuudio 89-st. Klaveril mängis Viljandi kultuuriakadeemia lõpetanud Mariah-Theresa Turbel, viiulil musitseeris noor täht Eliisabet Roosma ning taustavokaaliks oli Inglismaal muusikat õppiv Sandra Klettenberg. Kauni kujundusega video tegi Kõrgemas Kunstikoolis Pallases õppiv Merilyn Sepp.

Taustast

Reelika Sommer, artistinimega Reelika, on rahulikku soojendavat õhtumuusikat viljelev noor artist. Laulmisega on Reelika tegelenud juba väikesest peale. Juba poole kuuse beebina meeldis talle beebiraamatu kohaselt valjult läliseda ja kingitustest meeldisid enim just erinevad häält tegevad muusikariistad. Nii on ta praeguseks saanud 22-aastaseks ja muusika elab hinges endiselt. Ei möödu päevagi, kus ta ei ihkaks olla muusikaga seotud. Seega pühendab Reelika igapäevaselt üha rohkem enda tundmaõppimisele ja muusika kirjutamisele. Eelmisel aastal ilmus koostöös Teet Simsoniga ka tema esimene singel, mis kandis pealkirja “Üle roosa taeva”.

Kuula värsket lugu “Teineteiseta” Spotifyst:


Kell 18 jõuab laul koos videoga YouTube’i:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.