SÕPRUSE PUIESTEE TEEB HIIU PUBIS SÜGISELE SOOJA

Sel reedel, 27. augustil on Hiiu pubi lava ansambli Sõpruse Puiestee päralt. See on haruldane sündmus, sest viimati andis Allan Vainola ja Mait Vaigu kultusbänd täispika soolokontserdi ligi aasta eest.

“Koroona-aeg on jätnud ka meie tegevusele, oleme harvem kokku saanud ning tegelenud rohkem igaüks oma asjadega,” selgitab Vainola põhjuseid, miks pole fännid oma ammust lemmikut kaua näinud ega kuulnud.

“Ja nüüd, kui tekkis võimalus, on meil plaanis klassikaline Sõpruse Puiestee kontsert,” lubab Vainola. Ta täpsustab, et Sõpruse Puiestee kahe viimase albumi “Selle suve nägu” ja “Klaveritoas” lood on osutunud kontsertidel menukateks ja see on andnud nii bändile kui fännidele uue hoo.

Samas ei saa Sõpruse Puiestee vana kultusbändina ümber oma pärandist. “Ja kindlasti on meil seekord kavas ka sellised vanad ägedad lood nagu “Mustale merele” või “Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head”,” käib Vainola välja veel ühe veksli.

Sõpruse Puiestee täispikk soolokontsert Hiiu pubis ootab külastajaid alates kella kaheksast õhtul. Korraldajad paluvad kaasa võtta koroona vaktsineerimis- või läbipõdemise tõendi, värske PCR-testi tulemuse või varuda kohapeal testimiseks veerand tundi aega.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.