USA THRASH-METAL LEGEND ANTHRAX ESINEB SÜNNIPÄEVA TURNEE RAAMES EESTIS

Pressifoto

23. oktoobril 2022 esineb Tallinna Kultuurikatlas Ameerika thrash metali lipulaev Anthrax, kes koos Megadethi, Slayeri ja Metallicaga moodustab thrash metali suure neliku – neli bändi, kes defineerisid ja tõid thrash metali laiema publikuni. Tallinna kontserdi erikülalisena astub lavale Municipal Waste. Piletid tulevad Piletilevis müügile sel reedel, 20. augustil, kell 12.00.

Järgmise aasta septembris algab Anthraxi UK ja Euroopa turnee, mille raames annavad thrasherid kokku 28 kontserti kuueteistkümnes riigis. “Meie viimasest Euroopa kontserdist on juba omajagu aega möödunud,” sõnas bändi trummar Charlie Benante. Lisades, et “tuleme sinna õige pea, et tuua teieni korralikult lärmi. Me ei mängi 40 aasta juubeli tähistamiseks lihtsalt nelja dekaadi jagu laule – jagame teiega oma ajalugu! Lisaks võib meil teile ka nii mõndagi uut olla. Me ei jõua teie rõõmsaid ja naeratavad nägusid ära oodata!“

Väärikat sünnipäeva tähistaval grupil on ette näidata 11 stuudioalbumit, mitmeid kuld- ja plaatinum auhindu, kuus Grammy nominatsiooni, ning nad on esimene metal-bänd maailmas, kelle muusika on kõlanud Marsil.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.