LÄHEB TULISEKS! USA KUUMIM DRAG QUEEN SASHA VELOUR ESINEB TALLINNAS

Pressifoto

21. märtsil 2022 toimub Alexela Kontserdimajas Eestis veel seninägematu drag show, mille nimikülaliseks on hetkel USA populaarseim drag queen Sasha Velour. Tema etendus “Smoke & Mirrors” on maailmas seni ainulaadne ja kõige mastaapsem one-queen drag show. Etenduse piletid tulevad Piletilevis müüki sel reedel, 30. juulil, kell 10.00.

“Smoke & Mirrors” on haaravate visuaalide ja hingematvate üllatustega autobiograafiline fantaasia, mida artist etendab läbi lip-sync’i. Iga sekund sellest ikoonilisest produktsioonist jätab südamesse sooja ja unustamatu tunde. Helirida liigub Judy Garlandist Le Tigreni, lisaks näeb ka Velouri klassikaks saanud numbreid nagu “So Emotional” (Whitney Houston) ja “Cellophane” (Sia). Artist kasutab läbivalt teatraalseid võtteid, et langetada soo, leina, kuulsuse ja kogukonna maske. See show on pühendatud kõigile, kes julgevad elada “üle võlli”!

“”Smoke & Mirrors” turnee saab olema kõik ja enamgi veel! Lana on väljas, Britney on sees… ja me läheme Prahasse, bitches! Globaalselt ootamatu paus andis meile võimaluse kasvada ja areneda. Ma ei jõua ära oodata, et seda kõike teiega jagada!” on Sasha Velour oma uue turnee eel põnevil.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.