LAURA-LY TEGI KOOS VÄLISMAA PRODUTSENTIDEGA UUE LOO JA MUUSIKAVIDEO “TAPPY TAPPY”

Kuvatõmmis videost

Laura-Ly üllitas koos välismaa produtsentidega videosingli nimega “Tappy Tappy”.

Cityflash feat. Laura-Ly duost tuntud Laura-Ly tegi möödunud aastal loo “Carry Me Home” koos trance-muusika legendi Lost Witnessiga. Sellest ühistööst sai alguse koostöö erinevate välismaa produtsentidega. Nüüdseks on koos Michael James Downi, Will Taylori ja Primoz Poglajeniga sündinud uus lugu “Tappy Tappy”, mis räägib kahe inimese vahelisest kirest ja armastusest.

Loole filmiti Eestis ka vägagi vürtsikas ja bravuurne muusikavideo, mille võttis üles ja monteeris Meelis Eskola ehk Cityflash. Kuna lugu viimistleti ja video filmiti juunis ehk Pride Month’i ajal, siis näitamaks toetust LGBTQ+ liikmete vastu otsustati videos näidata teistmoodi armastuslugu ehk seda kahe naise vahel, olgugi et laulusõnad ise viitavad mehele. “Pole vahet, keda sa armastad, peaasi, et sa õnnelik oled!” lausub Laura-Ly selle peale.

Loo viisi ja sõnade autorid Michael James, Will ja Primoz on kirjutanud kuus lugu Venemaa popstaarile Sergey Lazarevile, ja loonud viimase kümne aasta jooksul 45 lugu Eurovisiooni lauluvõistluse jaoks (Moldovale, Rumeeniale, Maltale ning teistele riikidele).

Samad autorid on teinud lugusid ka Jamaica juurtega räpparile Sean Paul’ile ja nad on osalenud paljude Lõuna-Korea, Jaapani, Tai ja Hiina artistide (näiteks JIYEON, Jason Zhang ja Gemma Wu) lauludes.

Uut lugu kuuleb live’is juba 30. juulil Tallinna lauluväljakul toimuval üritusel “We Love The 90’s”, kus Cityflash ja Laura-Ly astuvad üles suure show’ga.

Kuula ahjusooja lugu “Tappy Tappy” ja vaata selle särtsakat muusikavideot:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.