RAINER ILD AVALDAS SUHTEDRAAMAST KÕNELEVA VIDEOSINGLI “SWING ME”

Foto: Ben Raybone

Rainer Ild avaldas oma peagi ilmuvalt uuelt albumilt järjekorras teise videosingli “Swing Me”, mis räägib suhtes inimestest, kes ei tohiks koos olla.

“Selles musavideos ma ei ole paljas, ei kannata kuskil vannis, ei veritse ja ei laamenda, sest seekord tundsin, et on vaja midagi kerget,” räägib Rainer Ild, lisades, et on ju siiski suvi.

“Swing Me” portreteerib suhteid, mille pealtvaataja püüab neile inimestele näidata, kui ebatervislikud on need paarid, kes toovad üksteises välja ainult halba ja seeläbi mürgitavad teineteist.

Tõsisest teemast hoolimata sai lugu üsna sumedates suvetoonides muusikavideo, mis valmis osaliselt Ibizal: “Ma imestan, et ma julgesin seal kaljude serval üldse midagi filmida. Suurem jagu sai siiski üles võetud turvalistel Tallinna tänavatel koos operaator Martin Lauriga. Vahepeal pidime filmimisel pause tegema, sest tuli ju kontrollida ka jalgpalli EM seisu,” kirjeldab Ild.

Seniavaldatud materjal on olnud hoogsa minekuga, kuid Rainer nendib, et uus album tuleb väga varieeruv ja singlite valik väljendab albumi mitmetahulisust. Ildi on hakanud mõjutama Tyler, The Creator, aga siiski ei saa öelda, et need mõjutused uues singlis kõlaks.

Rainer Ildi teine täispikk album ilmub… 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.